Qlink, dünyanın en büyük borsalarından Binance ile ortaklık kurdu

Merkezi olmayan bir mobil ağ olan Qlink, 2 Nisan'da dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Merkezi olmayan bir mobil ağ olan Qlink, 2 Nisan‘da dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Söz konusu ortaklık, Qlink’in 26 Mart’ta Binance üzerinde listelenmesinin ardından geldi. Ortaklık, Binance Coin’in (BNB) Qlink dApp’de kullanılacak hizmetler için bir ödeme şekli olarak kabul edilmesini amaçlıyor. Aynı zamanda yapılan duyuruda Qlink’in uygulama içi cüzdanının BNB’yi destekleyeceği ve kullanıcıların BNB’yi bu cüzdanlarda saklamalarına izin vereceği bildirildi.

Ortaklıkla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Qlink’in kurucu ortağı Susan Zhou, “Binance ile iş birliğinden dolayı çok heyecanlıyız. Birlikte el ele vererek kripto para sahiplerine ve yatırımcılarına en iyi ağ deneyimini yaşatacağız.” dedi.

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao ise, “Qlink’in güçlü bir geliştirici ekibi ve sağlam uygulamaları var. Özellikle bilgi güvenliğine önem veren ve ademi merkeziyetçi teknolojilerin değerini bilen kullanıcılar için güvenli ağ paylaşımı konusunda piyasada gözle görülür bir talep bulunuyor. Qlink, BNB’nin kullanım oranını da artıracak.” dedi.

Qlink, Singapur merkezli bir kuruluş olan Qlink Vakfı tarafından desteklenen bir proje. Proje kapsamında küresel ve merkeziyetsiz bir mobil ağ oluşturulması hedefleniyor. Hedeflenen sistemde kullanıcılar, Wi-Fi paylaşımı yoluyla QLC token’leriyle ödüllendirilecek.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl