Binance’in rezerv kanıtı sistemine 11 token eklendi

Binance'in rezerv kanıtı (PoR) raporu 11 yeni dijital varlığı içerecek şekilde güncellendi. Bu son güncellemeyle birlikte Binance'in PoR sistemindeki toplam varlık sayısı 24'e yükselirken bunların toplam değeri 63 milyar doları aştı.

Binance’in rezerv kanıtı sistemi, 11 yeni token için kullanıcı varlıklarının doğrulanmasına izin verecek şekilde güncellendi. Rezerv kanıtı raporuna eklenen token’lar şu şekilde sıralandı: MASK, ENJ, WRX, GRT, CHR, CRV, 1INCH, CVP, HFT, SSV ve DOGE.

Borsanın web sitesinden yapılan açıklamada, Binance’te kullanıcı fonlarının her zaman 1:1 oranında ve ek rezervlerle teminat altına alındığı hatırlatıldı.

Ayrıca, Binance’in rezerv kanıtı sistemi aracılığıyla doğrulanabilir hale gelen toplam fon miktarının şu anda 63 milyar doları aştığı bildirildi.

Binance’in geliştirdiği PoR mekanizması, müşterilerine fonlarının korunması konusunda hem şeffaflık hem de kesinlik sağlamayı amaçlıyor. Binance, rezerv kanıtının zincirde depolanan verileri toplamak için Merkle ağacı şifrelemesinden yararlandığını iddia ediyor. Bu da müşterilerin varlıklarının onlar için bire bir olarak korunmasını garanti etmeye yardımcı oluyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl