Binance, Cristiano Ronaldo’yu yalan makinesine bağladı ve en zor soruyu sordu

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, geçtiğimiz yıl sponsorluk anlaşması yaptığı ünlü futbol yıldızı Cristiano Ronaldo ile alışılmışın ötesinde reklam stratejileri uyguluyor. Geçen ay Ronaldo ile bir NFT koleksiyonu çıkaran ve satışa sunan borsa, bu iş birliğinden sosyal medyada da etkili bir şekilde yararlanıyor.

“En zorlu mücadelelerimden biri”

Son olarak Binance, ünlü oyuncuyu yalan makinesine bağladı. O anları paylaşan Ronaldo, “Binance, bana bugüne kadarki en zorlu mücadelelerimden birini yaşattı: yalan makinesiyle yüzleşmek.” ifadelerini kullandı.

“Şampiyonlar Ligi’ndeki tüm madalyalarını bir Dünya Kupası’na değişir misin?”

Ronaldo, birkaç saatte X üzerinde 15 milyon görüntülenme elde eden paylaşımında 19 saniyelik bir tanıtım videosuna yer verdi. Fragmanda Ronaldo’ya yöneltilen soru ise Şampiyonlar Ligi’nde kazandığı tüm madalyaları bir Dünya Kupası’na değişip değişmeyeceği oldu. Bilindiği üzere futbolseverler, geçen yıl oynanan Dünya Kupası’nda Ronaldo ve takımı Portekiz’in kupayı kaldırıp kaldıramayacağını merakla bekliyordu. Portekiz, turnuvadan elenince Ronaldo’nun kariyerinde Dünya Kupası eksik kaldı. 38 yaşındaki futbolcu, maç bitiminde gözyaşlarını tutamamıştı.

Videonun tamamının yakında yayınlanacağını belirten Ronaldo, “Beklemede kalın” dedi ve herhangi bir tarih belirtmedi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl