Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Binance’in dijital koleksiyon ürünü, rekor fiyata alıcı buldu

Binance tarafından geçtiğimiz günlerde 100 kullanıcıya rastgele dağıtılan NFT (non-fungible token) niteliğindeki dijital koleksiyon ürünlerinden biri OpenSea'da 3 ETH'ye alıcı buldu. Bu, şimdiye kadar bir Binance NFT'si için ödenen en yüksek bedel olarak kayıtlara geçti.

Yeni yıla girilirken Binance tarafından dağıtılan non-fungible token (NFT) niteliğindeki dijital koleksiyon ürünlerinden biri OpenSea.io üzerinde 3 ETH karşılığında satıldı. Bu, şimdiye kadar Binance’in dağıttığı bir NFT için ödenen en yüksek bedel olarak kayıtlara geçti. Binance, bunları belirli görevleri yerine getiren kullanıcılar arasından rastgele seçim yaparak ücretsiz bir şekilde veriyor.

3 ETH ödenen bu koleksiyon ürünü “HAPPY HOLLY-DAYS” olarak adlandırılmış ve sadece 100 adet basılmıştı. Borsa, 15 Aralık’tan bu yana 1. dijital koleksiyon ürünleri serisi kapsamında 5 parçanın dağıtımını yaptı. İlk parça NFT’ler dileyen herkese gönderildi. Bununla beraber NFT’ler, ikinci parçada 1000 adet, üçüncü parçada 500 adet, dördüncü parçada 250 adet ve beşinci parçada ise 100 adet olacak şekilde oluşturuldu.

Son koleksiyon parçaları “Exchange The World 2019” olarak adlandırılırken sadece 10 adet basılacak.

Bunlardan birini edinme şansı yakalamak isteyen kullanıcıların 30 Aralık 2019 TSİ 16.00’ya kadar,

  • Twitter ya da Facebook’ta Binance’i takip etmeleri
  • Kampanya gönderisini retweet ederek ya da paylaşarak #BinanceCollectibles etiketi ile 2020 yılında Binance’ten umduklarını yazmaları
  • ERC-1155’i destekleyen bir cüzdan edinmeleri
  • Linkteki formu doldurmaları gerekiyor.

Kullanıcıların ayrıca Binance hesap e-mail’ini, paylaşım yaptıkları sosyal medya hesabını ve ERC-1155 uyumlu cüzdanlarının ETH yatırma adreslerini vermeleri isteniyor.

Açıklamaya göre ERC-1155 destekli bir cüzdan için Binance’in Trust Wallet’ı kullanılabilir. NFT’ler, Enjin (ENJ) ekibi tarafından basılarak etkinlik sonrası 14 gün içinde gönderilecek.

Bir dijital koleksiyon ürünü ne kadar sınırlı ise o kadar değerli oluyor. Serinin son parçası sadece 10 ürünle sınırlı tutulacağından muhtemelen değeri de bu tür ürünlerin alınıp satıldığı sanal pazar yerlerinde o ölçüde yüksek olacak.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl