Binance, Sandbox (SAND) ile NFT staking programı başlattı

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak bilinen Binance'in NFT birimi olan Binance NFT, metaverse projesi Sandbox ile NFT staking programı başlattığını duyurdu. Kullanıcılar, program sayesinde günlük SAND token kazanabilecekler.

En büyük metaverse ve NFT projelerinden biri olan ve arkasında Animoca Brands’in bulunduğu Sandbox, Binance NFT ile staking programı başlattı. Kullanıcılar bundan sonra Polygon ağındaki LAND NFT’lerini, Sandbox NFT Staking Programı’nda tutarak günlük SAND token kazanabilecekler.

TSİ bugün 12’de başlayan program 5 Temmuz günü TSİ 03.00’a kadar devam edecek.

Gerçek zamanlı APR’a göre belli olacak

LAND NFT’lerinin stake edilebilmesi için kullanıcıların SAND token tutma zorunluluğu ise bulunmuyor. Günlük SAND kazanma şartları ise, programın sayfasındaki gerçek zamanlı şekilde değişen yıllık kazanç oranına (APR) göre belli olacak. SAND ödülleri TSİ gece 03.00 ilâ 11.00 arasında kullanıcılara günlük olarak dağıtılacak.

LAND NFT’lerinin staking programına alınması veya buradan çıkarılması talepleri için ise Binance NFT, hiçbir kullanıcısından gaz ücreti talep etmeyecek.

Sadece Polygon ağı…

Binance tarafından yapılan resmi açıklamada LAND NFT’lerinin hem Ethereum hem de Polygon ağında mevcut olduğu ancak staking programının ise sadece Polygon ağında tutulan NFT’ler için geçerli olduğuna vurgu yapıldı. NFT’lerini Ethereum ağından Polygon’a taşıyan kullanıcılar da programa katılabilecekler.

Binance NFT ayrıca, programa katılmak isteyen kişiler için bir de promosyon başlattı. Bugün TSİ 12’den 25 Mayıs gece saat 03.00’a kadar geçerli olacak programda, LAND NFT’lerini 14 günden fazla tutan kullanıcılar fazladan verilen toplam 20.000 SAND ödülünü paylaşacaklar.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl