Binance, “büyük” satın alımlara hazırlanıyor

Kripto para borsası Binance'in CEO'su Changpeng Zhao, 2020'de büyük stratejik satın alımlar yapacaklarını açıkladı.

Geçtiğimiz sene birkaç şirketi satın alan Binance, satın alımlara 2020’de de devam edecek. Borsanın CEO’su Changpeng Zhao, yayınlanan yeni bir yazıda, 2020 için daha büyük stratejik satın alımlar üzerinde çalıştıklarını söyledi.

Zhao, “Birkaç büyük satın alım için çalışıyoruz ve önemli etkileri olacak. Zamanı gelince açıklayacağız.” ifadelerini kullandı.

Zhao ayrıca Binance’in 2019’da 9 tam satın alım gerçekleştirdiğini fakat sadece birkaçının halka açıklandığını belirtti. Borsa tarafından ilan edilen satın alımlar arasında Blockchain veri şirketi DappReview, Hindistan merkezli kripto para borsası WazirX ve az bilinen Şeyseller merkezli türev platformu JEX vardı.

Bir dizi satın alım anlaşmasının yolda olduğunu vurgulayan Zhao, özellikle bunlardan ikisinin kendisini çok heyecanlandırdığını yazdı.

CEO, 2020 için ana hedeflerinden birini kripto parayı kitlelere ulaştırmak olduğunu aktardı. Binance, bu amaçla dünyada mevcut 180 itibari paranın tamamıyla kripto para işlemleri yapmayı mümkün kılmayı hedefliyor. İnternet sitesine göre şu anda Binance’te desteklenen itibari para sayısı, Türk Lirası dahil olmak üzere 20.

Zhao ayrıca Binance’in şu anda geleneksel ESOP (çalışanlar için hisse senedi sahipliği planı) yerine ETOP (çalışanlar için token sahipliği planı) adı verilen yeni bir teşvik yapısı üzerinde çalıştığını ifade etti.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl