Justin Sun’dan Binance’e 7000 BTC’lik cömert teklif

Tron'un CEO'su Justin Sun, Binance'te 40 milyon dolarlık 7000 BTC'nin çalındığı saldırının ardından destek amacıyla 7000 BTC'ye karşılık 40 milyon USDT yatırarak BNB, BTC, TRX ve BTT alma teklifi ile geldi.

Binance, gece saatlerinde bilgisayar korsanlarının saldırısına uğradı. Borsa, saldırı sırasında 40 milyon 700 bin dolar değerinde 7000 BTC çalındığını açıkladı.

Sektörün ileri gelenleri saldırıyı duyar duymaz borsanın CEO’su Changpeng Zhao’ya ve borsaya oldukça destekleyici yaklaştı. Tron’un kurucusu ve CEO’su Justin Sun da çok cömertti.

Sun, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada Binance’i desteklemek için kişisel olarak 7000 BTC değerinde 40 milyon USDT yatırarak BNB, BTC, TRX ve BTT alacağını söyledi.

Zhao ise Sun’un bu jestine karşılık olarak “Desteğin için teşekkürler, bunu gerçekten takdir ediyorum ama şu anda gerek yok. Zararı SAFU fonundan karşılayacağız, yeterli miktar var.” ifadelerini kullandı.

Binance, 2018 yılının Temmuz ayında bir tür acil durum sigortası olarak SAFU adıyla bir fon yaratmıştı. Borsa, işlem ücretlerinin yüzde 10’unu bu fon için ayırıyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl