Binance bir süredir beklenen Syscoin’i sonunda listeledi

Dünyanın hacim bakımından en büyük kripto para borsası olan Binance, bir süredir beklenen Syscoin'i sonunda borsaya ekledi.

Dünyanın hacim bakımından en büyük kripto para borsası olan Binance, son zamanlarda borsaya sıklıkla yeni kripto paralar eklemeye başladı. Binance üzerinde listelenen son kripto para ise Syscoin oldu.

Binance kullanıcıları, borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, Binance Coin, Bitcoin ve Ethereum üzerinden Syscoin ticareti yapabilecek.

Bu arada kötü piyasa koşullarına karşın Syscoin, Binance‘de listelenme haberiyle birlikte yüzde 30’un üzerinde artış gördü.

Syscoin, dört senedir geliştirilen, Amazon ve eBay gibi büyük şirketler tarafından yüklenen ağır komisyon ücretlerini ortadan kaldırarak doğrudan, merkeziyetsiz ve aracısız bir şekilde satıcı ile müşterilerin anonim işlemler yapmasını sağlayan bir altcoin.

Microsoft Azure ile partnerliği bulunan Syscoin, Binance’e eklenmeden önce büyük çoğunlukla Bittrex ve Güney Kore borsası Upbit’te işlem görüyordu. Bittrex ile Upbit, dünya çapında Syscoin ticaretinin yüzde 90’ından fazlasını oluşturuyordu. Binance ile birlikte bu konuda işlerin değişmesi bekleniyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl