Binance yeni token listelemesi açıkladı: Kripto parada yüzde 30 yükseliş

Binance borsası yeni bir kripto para listelemesi duyurdu ve Radiant Capital’i (RDNT) “Innovation Zone”da işleme açacağını açıkladı. Binance'in bu bildiriminin ardından RDNT'de yüzde 30'dan fazla yükseliş yaşandı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası konumundaki Binance, Radiant Capital (RDNT) listelemesini duyurdu. Toplam arzı 1 milyar olan ve bunun sadece 175 milyonunun dolaşımda olduğu RDNT, borsanın genelde risk eşiği yüksek olan token ve kriptoları listelediği “Innovation Zone”da işleme açıldı.

RDNT; BTC, USDT ve TUSD paritelerinde bugün TSİ 10.30’da işleme açıldı. Listeleme haberinin verildiği sabah erken saatlerde yatırımcılar token’ın listelendiği başka borsalardan alım yaptılar ve RDNT fiyatı yüzde 30’dan fazla yükseliş yaşadı.

Binance’te RDNT çekim işlemleri ise yarın TSİ 10.30’da başlatılacak. Yapılan açıklamada ayrıca RDNT/TUSD paritesinde yapılacak işlemlerde, sıfır komisyon politikasının uygulanacağı da bildirildi. Hatırlanacağı üzere Binance bu uygulamayı genelde BUSD paritelerinde gösteriyordu ancak ABD’den PAXOS’a gelen yasak haberi, bu politikanın TUSD’ye geçmesine sebep olmuştu.

RDNT ayrıca, listelemenin başlamasından tam 48 saat sonra da, izole marjin işlemlerde kullanılabilecek. Buradaki işlem paritesi de RDNT/USDT olacak.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl