Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Binance, 6 token’ı İnovasyon Alanı’na taşıdı

Kripto para borsası Binance, 6 token'ı yeni ve daha riskli varlıkların alım satımının yapıldığı İnovasyon Alanı'na taşıdı.

Kripto para borsası Binance, altı token’ı kısa süre önce kullanıma giren İnovasyon Alanı’na taşıdı. Bunlar; BEL, BZRX, CREAM, SUSHI, WING ve WNXM olarak açıklandı. Son eklenen token’larla beraber bu alanda bulunan token sayısı 17’ye yükseldi.

Bu token’ların tamamı şunlardan oluşuyor:

ALPHA, BAKE, BEL, BURGER, BZRX, CAKE, CREAM, FLM, NBS, SPARTA, SUN, SUSHI, SWRV, VIDT, WING, WNXM, XVS

İnovasyon Alanı, kullanıcıların daha yüksek volatiliteye sahip olması ve diğer token’lardan daha yüksek risk oluşturması muhtemel, yeni ve yenilikçi token’larda alım satım yapabildikleri özel bir bölüm.

İnovasyon Alanı’nda alım satım yapmadan önce tüm kullanıcıların İnovasyon Alanı alım satım sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri, Binance Kullanım Koşulları’nı dikkatli bir şekilde okumaları ve Ön Uyarı kapsamındaki anketi tamamlamaları gerekiyor.

Faaliyetlerine 2017 yılının Temmuz ayında başlayan Binance, hızlı bir şekilde büyüyerek dünyanın en büyük kripto para borsası halinde geldi. Son verilere göre, borsa üzerinde 24 saat içinde 6 milyar 300 milyon dolarlık alım satım gerçekleştirildi. Bu işlem hacmi ile zirvede yer alan Binance’in 20 milyon civarında kullanıcısı bulunuyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl