Binance TR’de Türkiye Finans ile 7/24 Türk Lirası yatırma ve çekme işlemleri başladı

Binance TR, 12 Mart itibariyle kullanıcıların Türkiye Finans Katılım Bankası aracılığıyla banka transferi kullanarak Türk Lirası yatırma ve çekme işlemlerini gerçekleştirebileceğini açıkladı.

Bu iş birliği ile Türkiye Finans hesabı bulunan Binance TR kullanıcıları, Binance TR uygulamasını en son sürüme güncelleyerek ya da Web sitesi üzerinden  7/24 havale yaparak TRY yatırma ve sıfır komisyonla TRY çekme işlemlerini gerçekleştirmeye başlayabilirler.

Binance TR Genel Müdürü Mücahit Dönmez, bu iş birliğini “Türkiye Finans aracılığıyla kesintisiz Türk Lirası yatırma ve çekme işlemleri sağlayarak, Binance TR sadece kullanıcı deneyimlerini iyileştirmekle kalmıyor, aynı zamanda kullanım kolaylığı ve erişilebilirliğini de önceliklendirmeyi amaçlıyor” sözleriyle açıkladı. Dönmez, sözlerinin devamında ise “Bu işbirliği ile, kripto varlıkların daha geniş çapta benimsenmesini amaçlıyor ve sonuç olarak kullanıcıların dijital varlık piyasasında daha güvenle katılımını güçlendirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl