Binance CEO’su: Twitter, daha fazla kripto parayı desteklemeli

Binance CEO'su Changpeng Zhao, Twitter'ın birden fazla kripto parayı desteklemesinin daha iyi olacağını düşünüyor.

Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’ı satın alma yankıları sürüyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao gerçekleştirdiği son soru-cevap (AMA) etkinliğinde, Twitter’ın birden fazla kripto parayı desteklemesi gerektiğini söyledi. Binance CEO’su ayrıca Twitter’da BNB desteği, Twitter’daki yatırımlar, Binance Oracle ve Binance’in NFT projesi hakkındaki soruları da yanıtladı.

Twitter’ın, yeni sahibi Elon Musk ile birlikte Dogecoin’i platforma entegre edeceği yönünde bir beklenti var. Binance CEO’su CZ’ye de son AMA oturumunda, Binance’in Twitter’daki rolüyle ilgili birçok soru soruldu. Ayrıca, Dogecoin (DOGE) ile BNB’nin de Twitter’a eklenip eklenmeyeceği konuları merak edilenler arasındaydı.

Binance CEO’su, Twitter operasyonlarına derinlemesine dahil olmadıklarını, bir yatırımcı olduklarını söyledi. CZ buna ek olarak Twitter’ın yalnızca DOGE veya BNB’yi değil, birden fazla kripto para birimini desteklemesi gerektiğine inanıyor.

“Twitter’ın kripto paraları desteklemesi için en ideal zaman”

Zhao öte yandan, Elon Musk’ın Twitter’ı idare etmek ve çalışanları kovmakla meşgul olduğunu ifade etti. Bu nedenle ona göre, platformda kripto paraları desteklemek için şu an çok ideal bir zaman. Elon Musk’ın, Bitcoin sahibi ve büyük bir Dogecoin hayranı olduğu göz önünde bulundurulduğunda Twitter’ın kripto ile ilgili bazı özellikler ekleyebileceği belirtiliyor.

Yatırımcıların dolandırıcılığa düşmesinin nasıl önlenebileceği konusunda yorum yapan Musk, insanlara araştırma yapmayı ve saygın girişimlere fon sağlamayı öğretmenin onları dolandırıcılıktan koruyacağını düşünüyor.

DOGE fiyatı bir haftada 170 arttı

Dogecoin (DOGE) fiyatı, Elon Musk’ın Twitter anlaşmasını tamamlamasından bu yana önemli ölçüde sıçradı. Dogecoin fiyatı son bir haftada yüzde 170’in üzerinde artış kaydetti.

Binance Haberleri

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl