Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Binance, sınırlı sayıda Bitcoin’i %50 indirimle satacak

Kripto para borsası Binance, Bitcoin'in 11. yılını sınırlı sayıdaki Bitcoin'i %50 indirimle sunarak kutlayacak.

Kripto para borsası Binance, Bitcoin’in 11. yılını Bitcoin’i rastgele seçilecek olan 11 kişiye %50 indirimle satarak kutlayacak.

Bitcoin’in doğum tarihi, 3 Ocak 2009 olarak kabul ediliyor. Bitcoin blok zincirinde ilk blok o tarihte oluşturulmuştu.

Resmi açıklamaya göre, Binance kampanyası, 3 Ocak 2020 ile 8 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kullanıcıların bu dönemde herhangi işlem çiftinde en az 1 BTC’lik alım satım yapması gerekiyor. Ayrıca kampanya döneminde kullanıcıların etkinlik sayfasındaki “Share Now” butonuna tıklamaları ve etkinlik linkini Twitter’da #BitcoinTurns11 hashtag’iyle paylaşmaları isteniyor. Kullanıcıların 8 basamaklı referral ID’leri + S ile beraber çekiliş numaraları olarak kullanılacak.

Çekiliş, sosyal medyada canlı olarak yayınlanacak. Şirket, çekiliş numaraları havuzundan rastgele 11 numara seçerek her bir numaraya 1 BTC satın alma hakkı verecek. Bu 1 BTC, 0.5 BTC’ye eş değer BNB ile alınabilecek.

Sonuçlar periyodun bitimini takiben 5 iş günü içinde açıklanacak. Kazananlar duyurulduğunda 24 saat içinde kazananların hesabından eş değer miktarda BNB eksilecek. 24 saat içinde para yatırılmazsa veya hesapta yeterli BNB yoksa hak kaybolacak.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl