Changpeng Zhao altcoin rallisinden emin

Kripto para borsası Binance'in CEO'su Changpeng Zhao, bir altcoin rallisinin er ya da geç geleceğinden emin olduğunu söylüyor.

CNBC’nin Crypto Trader programının sunucusu Ran NeuNer’e bir röportaj veren Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, bir altcoin rallisinin er ya da geç görüleceğinden epeyce emin olduğunu söyledi.

Zhao ayrıca, yaklaşan rallinin 2017’den çok daha istikrarlı olacağını ve daha güçlü projelerin önünü açacağını ifade etti.

Binance’in CEO’su, 2017’deki ICO çılgınlığından sonra hala ayakta kalan şirketlerin meşru projeler geliştiren şirketler olduğunu vurguladı. Zhao’ya göre her altcoin, 2017’de olduğu gibi aynı anda yükselmeyecek, bu boğa koşusu, gerçek dünyada kullanım durumları olan kripto paralara odaklanarak çok daha seçici olacak.

Zhao, “Endüstri gelişiyor ve artık gerçek Blockchain’lerin ortaya çıkmasıyla birlikte gerçek projeler görüyoruz.” dedi.

Bu arada Bitcoin, bugün 13,000 doları geçerek 13,152 dolara kadar çıktı. Kripto para TSİ 09.35 itibari ile 12,950 dolardan işlem görüyor. Bitcoin yükseldikçe alternatif kripto paralar, kan kaybetmeye devam ediyor. En büyük kripto paranın piyasa payı, 8 Aralık 2017’den beri ilk kez yüzde 65’e yükseldi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl