Binance kurucusu Zhao’dan açıklama: Yeni bir aşamadayız

Binance'in eski CEO'su Changpeng Zhao, 4 aylık hapis cezasının ardından yaptığı açıklamada, kripto sektörünün yeni bir aşamaya girdiğini vurguladı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in kurucusu ve eski CEO’su Changpeng Zhao, dün aldığı 4 ay hapis cezasının ardından bir açıklama yayımladı.

Zhao, açıklamasında, gösterilen ilgi ve destek için teşekkür ederek kripto sektörünün artık yeni bir aşamaya girdiğini söyledi.

Binance kurucusu, şu ifadeleri kullandı:

“Mektup yazarak, X üzerinden ya da başka herhangi bir şekilde gösterdiğiniz ilgi ve destek için herkese teşekkür etmek istiyorum. Hepsi benim için çok anlamlı ve beni güçlü kılıyor. Cezamı tamamlayıp bu aşamayı bitireceğim ve hayatımın bir sonraki bölümüne (eğitim) odaklanacağım. Kriptoda pasif yatırımcı (ve holder) olarak kalacağım. Sektörümüz yeni bir aşamaya girdi. Uyumluluk oldukça önemli. Tüm bu süreçte Binance’in mercek altına alınmış olması bir umut ışığıdır. Ve fonlar SAFU’dur (güvendedir). Kullanıcıları koruyalım!”

Zhao, kara para aklamayı önleme yasasının ihlali nedeniyle suçlu bulunmuştu. Suçunu kabul eden Zhao, daha önce bunun için 50 milyon dolar ceza ödemişti. Dün görülen ceza duruşmasında da 4 ay hapis cezası aldı. Binance’in eski CEO’su hapisten çıktıktan sonra Giggle Academy adlı eğitim projesine devam edecek.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

2 yorums

  1. Selim tigli Yanıtla

    Cos almıştım 32 binl liraya şuan geldiğim nokta ise işler acısı kalan 10 bin lira

  2. Onur Yanıtla

    Onun çaldığının 1/100 unu çalsam seve seve 6 ay yatardım. Neyin hesabını yapıyorlar at giysin müebbete.