Binance’in zirvedeki kullanıcıları, Bitcoin’de nasıl pozisyon alıyor?

Binance Futures'ın zirvede yer alan kullanıcılarının çoğunluğu, lider kripto para Bitcoin'de yükseliş yönünde pozisyon alıyor.

Binance tarafından sağlanan verilere göre, borsanın vadeli işlem platformu Binance Futures’ın zirvedeki kullanıcıları, ağırlıklı olarak Bitcoin’de yükselişe oynuyor.

Son veriler, platformda marjin bakiyeleri bakımından %20’lik dilime giren kullanıcı hesaplarının %61.12’sinin yükseliş, %38.88’sinin ise düşüş yönünde pozisyon aldığını gösteriyor.

Öte yandan zirvedeki kullanıcıların toplam açık pozisyonlarının %57.75’ini uzun pozisyonlar oluşturuyor.

Bu arada Binance’teki açık pozisyonların toplam değeri, rekor seviyeye ulaştı. Bugün itibari ile açık pozisyonlar, yaklaşık 25 bin BTC veya dolar cinsinden 255 milyon.

Bitcoin, haberin yayına girdiği dakikalarda 10,422 dolardan işlem görüyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl