Binance’ten WOO Network’e 12 milyon dolar yatırım

Binance'in girişim kolu, geçtiğimiz Kasım ayında da 30 milyon dolar yatırım alan WOO Network'e 12 milyon dolarlık stratejik yatırım yaptı.

Kripto para borsası Binance’in girişim sermayesi kolu, kullanıcıları borsalara, kurumlara ve DeFi ağlarına bağlayan bir likidite platformu olan WOO Network’e 12 milyon dolar değerinde stratejik yatırım yaptı.

Binance Labs’in yatırım direktörü Peter Huo, konu hakkında “WOO Network, kripto ekosistemine hem zincir üstü hem de zincir dışı işlemlerde derin likidite ve sıfır işlem ücreti sağlayarak önemli bir değer katıyor. Uzun süreli ilişkimizi ilerletmek ve özellikle Binance Smart Chain üzerinde daha fazla alanda iş birliği fırsatlarını keşfedecek olmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

WOO Network, 40’tan fazla kurum, borsa, alım satım ekibi, cüzdan ve merkeziyetsiz uygulamaya likidite sağıyor. Şirketin ürünleri arasında kurumsal yatırımcı odaklı bir platform olan WOO Trade ile sıfır işlem ücreti ve derin likidite sunan bireysel yatırımcı odaklı WOO X var. WOO; dYdX, Matcha, ParaSwap, 1inch ve DODO gibi merkezi olmayan protokollere de likidite sağlıyor.

Şirket, geçtiğimiz Kasım ayında Three Arrows Capital, Crypto.com Capital, Avalanche ve BitTorrent’in katılımıyla 30 milyon dolar yatırım almıştı.

WOO Network’ün WOO token’ı Binance’in yatırım yaptığı haberinin ardından 0.93 dolardan 1.177 dolara yüzde 25’lik bir artış yaşadı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl