BingX, 5. yılını 10 milyon USDT’lik ödül havuzuyla kutluyor

Dünyanın önde gelen kripto borsalarından biri olan BingX, 5. yıl dönümünü platformunu destekleyen ve ona güvenen değerli kullanıcılarına şükranlarını sunarak kutluyor.

BingX sponsorluğunda

BingX, toplam 10 Milyon USDT’lik ödül havuzuyla bir ay sürecek olan bir kutlamayı “Kullanıcıya Minnettarlık Ayı” olarak duyurdu.

BingX’in 5. yıl dönümü ve “Kullanıcıya Minnettarlık Ayı”, platform tarihinde önemli bir kilometre taşını temsil ediyor. Beş yıl önce BingX, “Bir Sonraki Milyar Kripto Kullanıcısı için ağ geçidi olma” vizyonuyla doğdu ve kriptoyu herkes için erişilebilir ve kolay hale getirdi. Kriptoda “Copy Trade” hizmeti sağlayan ilk merkezi borsa oldu ve tüm kullanıcılar ile trader’ların öğrenip kazanabileceği birinci sınıf bir sosyal ticaret ekosistemi haline geldi. BingX artık 100’den fazla ülke ve bölgede faaliyet gösteriyor, ayrıca sürekli yenilikleriyle 5 milyon kullanıcıya hizmet veriyor. BingX’in kripto ekosisteminde ulaştığı başarılar, büyüme ve olumlu etki üzerine düşünmenin artık zamanı geldi.

“Kullanıcıya Minnettarlık Ayı” boyunca, BingX kullanıcılarına sırasıyla vadeli işlem, “copy trade” ve spot alım satım işlemlerinde bir dizi heyecan verici online kampanya sunacak. 5 milyon USDT, 200 BTC ve ETH’in yanı sıra BingX NFT’den oluşan şaşırtıcı bir toplam ödül havuzu ile Bireysel/Grup işlem yarışmaları, harika hediyeler, sınırlı süreli promosyonlar ve daha fazlası olacak. Tüm bu harika ödülleri, “Sanal Altın Para Toplama” gibi eğlenceli oyunlarla BingX, kullanıcılarına vermeyi planlıyor. Ek olarak BingX, kullanıcıları için kripto para alım-satım işlemleri, yatırım ve blok zinciri teknolojisi gibi konular hakkında da eğitimci ve pekiştirici web seminerleri ile eğitim atölyeleri düzenleyecek.

Online kampanyalara ek olarak, BingX dünyada bir tur çıkarak 5. Kuruluş Yıl Dönümü kutlamasını bir sonraki seviyeye taşıyor. BingX temsilcileri dünya çapında çevrim dışı etkinliklere ev sahipliği yapacak. İspanya, Rusya, Türkiye, Vietnam, Meksika ve Arjantin gibi ülkelerde kripto meraklılarıyla buluşacak. Bu etkinlikler, BingX’in kullanıcılarıyla daha kişisel bir düzeyde bağlantı kurması, geri bildirim toplaması ve platform ile topluluğu arasındaki bağı güçlendirmesi için benzersiz bir fırsat sunacak.

“Başarımızı tutkulu ve özverili kullanıcılarımıza borçluyuz”

“BingX, başlangıcından bu yana çok yol kat etti. Başarımızı tutkulu ve özverili kullanıcılarımıza borçluyuz. Kripto para alım satımında yenilikler gerçekleştirmemize, büyümemize ve geleceği şekillendirmemize izin veren unsur onların desteğidir. Yolculuğumuz boyunca sarsılmaz destekleri için sonsuz teşekkür ediyoruz.” diyerek açıklamada bulunan BingX Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü Elvisco Carrington, sözlerine şunları da ekledi:

“5. yıl dönümümüz bizim için önemli bir dönüm noktası… Unutulmaz bir deneyim oluşturarak, bunu değerli topluluğumuzla paylaşarak ve kullanıcılarımıza gerçekten minnettarlığımızı hissettirerek kutlamak istiyoruz. BingX, her zaman kullanıcı memnuniyetine öncelik vermiştir ve sorunsuz, yenilikçi bir ticaret deneyimi sunmaya çalışmaktadır. ‘Kullanıcı Minnettarlık Ayı’, BingX’in kullanıcıları ön plana çıkarma ve ödüllendirici ve keyifli bir işlem deneyimi yaratma taahhüdünün bir kanıtıdır. BingX, tüm kullanıcıları katılmaya ve bu karnavaldan en iyi şekilde yararlanmaya davet ediyor.

Beşinci yıl dönümümüzü kutlarken, aslında sizin ve bizim birlikte başardıklarımızı kutluyoruz. Bir Sonraki ‘Milyar Kripto Kullanıcısı’ için ağ geçidi olma vizyonumuzu gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Sizinle birlikte her zaman olumlu gelişmeler sağlayabiliriz. Bu heyecan verici yolculukta bizlere eşlik edeceğiniz önümüzdeki beş yılı sabırsızlıkla bekliyoruz”

BingX hakkında

2018 yılında kurulan BingX, 5 milyondan fazla kullanıcısı ile dünya çapında 100’den fazla ülke ve bölgeye Spot, Türev, Copy Trade ve Grid işlem hizmetleri sunan lider bir kripto borsasıdır.

BingX’i ziyaret edin: https://www.bingx.com/tr-tr/
BingX topluluğuna katılın ve en son tekliflerden haberdar olun – Telegram: https://t.me/BingXOfficial, Twitter: https://twitter.com/BingXOfficial

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl