BingX, 6. kuruluş yıl dönümünü 13 milyon USDT’lik büyük ödül havuzuyla kutluyor

Dünyanın önde gelen borsalarından olan BingX, 6. yıl dönümünü kutlamak üzere önemli bir kampanya başlattığını duyurdu. BingX, 8 Mayıs’tan 31 Mayıs’a kadar sürecek olan bir dizi etkinlik ile ödül vadeden şenliklere kullanıcılarını ve kripto dünyasının meraklılarını davet ediliyor.

Topluluğuna duyduğu minnettarlığı ifade etmek için BingX, kullanıcıların başarı yolculuğunda oynadığı ayrılmaz rolün bir kanıtı olarak toplam 13 milyon USDT’lik bir ödül havuzuyla kutlamanın açılışını yapacak. Altıncı yılını kutlayan BingX 2018’deki kuruluşunu, yeni nesil kripto kullanıcılarına açılan bir kapı olarak hizmet etme ve kriptoyu herkes için erişilebilir ve dostane hale getirme misyonuyla yansıtıyor. Geçtiğimiz 6 yıl boyunca BingX, yenilikçi özellikler ve çok çeşitli ürünlerle donatılmış güvenilir ve sağlam bir alım satım platformu sağlamış ve bu şekikde kalma taahhüdüne de sadık kalmıştır.

Festival dönemi boyunca BingX kullanıcıları, sırasıyla vadeli işlemler, spot işlemler, fiat para işlemleri ve varlık yönetimine yönelik sayısız büyüleyici çevrimiçi kampanya bekleyebilirler. Vadeli işlem meraklılarını, toplam 12 milyon USDT’lik etkileyici bir ödül havuzuna sahip olan bireysel ve grup işlem yarışmaları, birçok özel hediye ile sınırlı süredeki promosyonlar bekliyor.
Kullanıcılar ayrıca, günlük saat girişleri üzerinden kripto paralar ve deneme fonlarının verileceği “Kick-and-Win” etkinlikleri gibi ilgi çekici oyunlarla da yarışmalara katılabilirler.

Spot yatırımcılar da gerçek işlem hacimlerine göre kademeli ödüllerle “Kick-and-Win” oyunlarına katılma fırsatına sahip olacaklar. BingX ayrıca kutlamaları daha çekici hale getirmek için %10’a varan faiz oranları sunan esnek mevduatlar ile özel varlık yönetimi ürünleri de sunacak. Ayrıca, nakit bonuslar da fiat para işlem hacmine göre dağıtılacak.

BingX Ürün Yöneticisi (CPO) Vivien Lin, yaklaşan kampanya için duyduğu heyecanı paylaşarak şunları söyledi:

“BingX olarak, kullanıcılara kripto para piyasasında başarılarını artıran yenilikçi çözümler sunma konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz. Piyasaya artan ilgiye ve alım satım faaliyetlerindeki artışa tanıklık ederken, kullanıcılarımızı ödüllendirmeyi ve canlı topluluğumuza katılan yeni katılımcılara sıcak bir karşılama sunmayı amaçlayan bir promosyon sunmaktan mutluluk duyuyoruz”

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl