Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bir hisse senedi analisti, Bitcoin’in 50 bin Dolar’a ulaşacağını öngörüyor

Bloomberg’in haberine göre, hisse senedi analisti Ronnie Moas, Bitcoin fiyatının önümüzdeki yıl 5000$’a kadar yükseleceğini ve önümüzdeki 10 yılda ise 25.000-50.000$’lık bir seviyede olacağını ifade etti. Moas ayrıca kısa vadeli bir balon oluşması ihtimalinden endişe duyduğunu ancak uzun vadede Bitcoin‘in 3 haneli bir artışla geri dönüş yapma potansiyelinin olduğunu da ekledi. Öte yandan Moas, bunun bilgilendirme amaçlı bir fikir olduğunu, yatırım önerisi olarak görülmemesi gerektiğini kaydetti. Bitcoin, boğa piyasası eğiliminde Moas’ın bu tahmini, yatırım dünyasındaki dijital para birimlerinin artan popüleritesinin...

Bloomberg’in haberine göre, hisse senedi analisti Ronnie Moas, Bitcoin fiyatının önümüzdeki yıl 5000$’a kadar yükseleceğini ve önümüzdeki 10 yılda ise 25.000-50.000$’lık bir seviyede olacağını ifade etti.

Moas ayrıca kısa vadeli bir balon oluşması ihtimalinden endişe duyduğunu ancak uzun vadede Bitcoin‘in 3 haneli bir artışla geri dönüş yapma potansiyelinin olduğunu da ekledi.

Öte yandan Moas, bunun bilgilendirme amaçlı bir fikir olduğunu, yatırım önerisi olarak görülmemesi gerektiğini kaydetti.

Bitcoin, boğa piyasası eğiliminde

Moas’ın bu tahmini, yatırım dünyasındaki dijital para birimlerinin artan popüleritesinin vasiyetlerinden biri.

Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta bulunuyor: Hisse senedi yatırımcıları ve analistleri daha önce kripto para birimleriyle ilgili yorumlar yapmıyordu. Bitcoin, Litecoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerinin ve diğer Blockchain varlıklarını değerlendirmeye ve yatırım yapmaya başlamaları önemlidir.

Bitcoin fiyatı, Ocak-Temmuz 2017 döneminde iki kat artarak 3000$ seviyesine ulaştı. Bu seviye Bitcoin için bir zirveydi. Bu durum, Bitcoin’in ticaret pazarındaki giderek artan kabulü ve gittikçe artan sayıdaki finansal kurumların desteği sayesinde gerçekleşti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl