Dünyanın ilk dağıtık e-ticaret ağı BitCherry, Blockchain Economy 2020’ye katılıyor

20-21 Şubat tarihlerinde ikincisi düzenlenecek olan Blockchain Economy 2020'de dünyanın ilk dağıtık e-ticaret ağı BitCherry de yer alacak.

Blockchain ve dijital para birimleri zirvesi Blockchain Economy 2020‘nin ikincisi, 20-21 Şubat 2020 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek. Zirveye 60 ülkeden 3000’den fazla katılımcının yanı sıra 200 medya kuruluşu bekleniyor. Türkiye’nin en popüler ekonomik zirvesinin temaları arasında Blockchain teknolojisi ve dijital paralar, yapay zeka, büyük veri, nesnelerin interneti ve daha fazlası var.

Zirvenin ana sponsoru olan dünyanın ilk dağıtık e-ticaret ağı BitCherry’nin kurucusu ve CEO’su Paul, zirveye özel konuk olarak katılacak ve Blockchain endüstrisinin ekolojik gelişim trendi ile Blockchain’in iş değerini nasıl yeniden inşa edebileceği konusunda diğer konuklarla derinlemesine bilgi alışverişinde bulunacak.


Avrupa ve Asya arasında bir köprü olan Türkiye, küresel Blockchain için son derece etkili bir konferans merkezi. 2019 Statista Küresel Tüketici Araştırması’na göre, Türkiye nüfusunun yüzde 20’sinden fazlası dijital para sahibi ve bu ülkeyi, dünya genelinde dijital para sahipliğinde birinci sıraya yerleştiriyor.

Önde gelen birinci sınıf halka açık bir Blockchain projesi olan BitCherry, eşsiz Blockchain teknolojisiyle işletmelere yüksek performans, yüksek güvenlik, yüksek kullanılabilirlik sağlayarak Türkiye pazarını stratejik olarak düzenleyecek ve Türkiye’deki tanınmış birçok şirketle stratejik iş birliği ilişkileri kuracak.

BitCherry, öncü iş fikirleriyle Türk pazarına ve küresel pazarlara yeni teknolojiler ve çözümler sunacak, kurumsal ihtiyaçlara daha uygun bir Blockchain altyapısı oluşturacak. Şirket; Sınır Ötesi Ticaret, FinTech, Sosyal Medya, Kurumsal Bulut Bilişim, Kişisel Bulut Servis Ağı üzerine odaklanacak ve Blockchain teknolojisi ve iş dünyasının mükemmel entegrasyonuna kılavuzluk edecek.

BitCherry’nin iş ekosisteminde BCHC’nin ayrı bir yeri var. BCHC, kullanıcılara likidite sağlayan ve platform ekolojisinin dahili ödeme aracı olarak yaygın şekilde kullanılan BitCherry platformuna ait bir token. Platform ürünlerinin ticaretinde ve katkıda bulunanlara ödül olarak verilmek üzere kullanılan BCHC’nin değerinin temelinde BitCherry ekonomik ekolojisinin pozitif genişlemesi yatıyor.

Gelecekte BitCherry, küresel işletmeler ile birlikte daha fazla alanda kazan-kazan durumuna ulaşacak.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl