Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin’de düşüş beklentisi ile 1 milyar dolar yığdılar

TokenAnalyst, kripto para borsalarındaki stabil kripto para miktarının son zamanlarda ciddi bir artış göstererek 1 milyar doları aştığına dikkat çekti.

Kripto para borsalarına yatırılan 1 milyar dolardan fazla Tether (USDT) ve USD Coin (USDC), yatırımcıların kripto paralara yatırım yapmak için daha iyi bir zaman beklediklerine işaret ediyor.

Long Hash’in TokenAnalyst’in verilerine dayandırdığı raporuna göre, 3 Mart itibari ile borsalarda sadece 400 milyon dolarlık USDT ve USDC vardı. Dört haftadan daha az bir sürede toplam miktar yüzde 150 arttı.

TokenAnalyst araştırma şefi Ankit Chiplunkar, “Borsalardaki USDT ve USDC stabil kripto para miktarı 1 milyar doları geçti. Bu, satın alım için mükemmel zamanı yakalamak üzere kenarda ne kadar paranın beklemede olduğunun bir ölçüsü.” şeklinde konuştu.

Öte yandan uzun vadede ise borsalardaki bu büyük miktar, kripto paralar için iyiye işaret olabilir. Bu, yatırımcıların zamanı geldiğinde paralarını kripto para piyasasına geri getirmeye hazır olduklarını gösteriyor. Kenarda duran bu para, Bitcoin fiyatında görülecek ufak bir kıvılcımda ciddi bir yükseliş sağlayabilir.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl