Bitcoin ve 3 altcoin’i inceleyen Santiment’ten iyi haber

Kripto para araştırma ve analiz şirketi Santiment, haftalık analizinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Ren'e (REN) yer verdi. Şirkete göre, Bitcoin ve Ren boğa eğilimi taşırken Ethereum ve Litecoin ise hafif yükseliş eğiliminde.

4909 0
grafik

Kripto para analiz şirketi Santiment’in haftalık raporunda bu hafta Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Ren (REN) değerlendirmesine yer verdi.

8 Eylül tarihli kripto para değerlendirmesinde, ele alınan tüm kripto paralar için iyi haberler vardı. Şirket, piyasaların sert bir satış dalgası sonrasında kısa vade için yükseliş yaşayabileceğini öngörüyor. Buna göre BTC ve REN, boğa eğilimi içindeyken ETH ile LTC ise hafif yükseliş eğilimi gösteriyor.

Santiment, üç metrikte her varlığın üç günlük ortalamalarını dikkate alıyor. Bunlar, Günlük Etkin Adresler, NVT Oranı ve Tüketilen Duygu Hacmi olarak sıralanıyor.

Şirket, her bir kripto parayı 0 ila 10 arasında değişen bir derecelendirme sistemiyle puanlıyor. 0, düşüş eğiliminin, 10 ise yükseliş eğiliminin en uç noktasını işaret ediyor. 5 rakamı ise fiyatın yatay seyredeceği anlamına geliyor.

Bu puanlamaya göre ortalama puanlar şöyle:

  • BTC 7.4
  • ETH 7.2
  • LTC 6.9
  • REN 7.6

Son olarak Santiment, bu puanların hiçbirinin Santiment’in uzun vadeli görüşünü yansıtmadığı konusunda uyarıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Katkıda Bulun