Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

New York’taki bir anaokulu, Bitcoin’le ödeme kabul etmeye başladı

Bitcoin ödemesi kabul eden şirketler giderek yaygınlaşıyor. Son olarak New York’ta bulunan Montessori anaokulları, Bitcoin’le ödeme kabul etmeye başladıklarını açıkladı. Bitcoin ile ödeme yapılması talebi ailelerden geldi. Okul yönetimi de bunun üzerine Haziran ayından itibaren Bitcoin’le ödeme seçeneğini de ekledi. Okulların kurucusu ve yöneticisi olan Marco Ciocca, şu ana kadar 10 velinin Bitcoin’le ödeme yaptığını belirtti. Okullarda toplamda 300 öğrenci bulunuyor. New York’ta bulunan Montessori anaokullarının yanı sıra Londra ve Yunanistan’da da çok sayıda eğitim kurumun Bitcoin kabul ettiği biliniyor....

Bitcoin ödemesi kabul eden şirketler giderek yaygınlaşıyor. Son olarak New York’ta bulunan Montessori anaokulları, Bitcoin’le ödeme kabul etmeye başladıklarını açıkladı.

Bitcoin ile ödeme yapılması talebi ailelerden geldi. Okul yönetimi de bunun üzerine Haziran ayından itibaren Bitcoin’le ödeme seçeneğini de ekledi.

Okulların kurucusu ve yöneticisi olan Marco Ciocca, şu ana kadar 10 velinin Bitcoin’le ödeme yaptığını belirtti. Okullarda toplamda 300 öğrenci bulunuyor.

New York’ta bulunan Montessori anaokullarının yanı sıra Londra ve Yunanistan’da da çok sayıda eğitim kurumun Bitcoin kabul ettiği biliniyor.

Rusya’daki Burger King’lerde de kabul edilecek

Öte yandan, Burger restoran zinciri devi Burger King, Bitcoin’le ilgili olarak flaş bir karar aldı. Şirketin Rusya’da bulunan restoranlarında yakın zamanda Bitcoin ile ödeme yöntemi de kullanılabilecek.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl