Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, yıl sonuna kadar tekrar 5000$’a ulaşabilecek mi?

Bitcoin’in değeri bu ay bir rollercoaster yolculuğu yaşadı. Bitcoin, bu ayın başında 5000$ zirvesine ulaştı. Ardından Çin’den gelen dijital para birimi borsalarının kapatılacağı haberleri ve JPMorgan’ın CEO’su Jamie Dimon’un yorumları, fiyatın 3490$’a kadar düşmesine neden oldu. ‘Bitcoin’in çabuk toparlanan bir yapısı var’ Soru şu: Bitcoin, bu yıl sonuna kadar yeniden 5000$’a yükselecek mi? TheStreet’e konuşan ULedger’ın kurucusu ve CEO’su Josh Mclver, Bitcoin’in daha üst seviyelere ulaşacağına inanıyor: Bitcoin’in çabuk toparlanan bir yapısı var. ‘5000$’ı tekrar test edecek’ Celsius’un CEO’su Alex...

Bitcoin’in değeri bu ay bir rollercoaster yolculuğu yaşadı.

Bitcoin, bu ayın başında 5000$ zirvesine ulaştı. Ardından Çin’den gelen dijital para birimi borsalarının kapatılacağı haberleri ve JPMorgan’ın CEO’su Jamie Dimon’un yorumları, fiyatın 3490$’a kadar düşmesine neden oldu.

‘Bitcoin’in çabuk toparlanan bir yapısı var’

Soru şu: Bitcoin, bu yıl sonuna kadar yeniden 5000$’a yükselecek mi? TheStreet’e konuşan ULedger’ın kurucusu ve CEO’su Josh Mclver, Bitcoin’in daha üst seviyelere ulaşacağına inanıyor: Bitcoin’in çabuk toparlanan bir yapısı var.

‘5000$’ı tekrar test edecek’

Celsius’un CEO’su Alex Mashinksy ise, “Herhangi bir yatırımcı, 3000 ve 4000$ seviyelerinde Bitcoin için güçlü bir destek görebilir” dedi ve ekledi: Bitcoin’in fiyatı 5000$’lık direnç seviyesini bir kez daha test edecek.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl