Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

İsviçre’nin ilk özel bankası, müşterilerine Bitcoin’le al-sat imkanı sunuyor

İsviçre bankacılığı ve Bitcoin için büyük olay… İsviçre’nin önemli bankalarından Falcon Private Bank, müşterilerinin Bitcoin ve altcoin portföylerine doğrudan erişme imkanı sağlayan bir altyapı geliştirdi. Banka, bu sistem için Bitcoin Suisse AG ile ortaklık kurdu. Şirket temsilcilerinden biri konuyla ilgili olarak, “Bu sistem, Falcon Private Bank müşterilerinin doğrudan kendi e-bankacılık platformlarını kullanarak Bitcoin saklamalarını, almalarını veya satmalarını sağlayacak” dedi. Yatırımcılar son aylarda kripto para birimlerine yatırım yapmaya hazır ve istekli olduklarından Bitcoin ve altcoin pazarlarını takip edenler için bu hamle...

İsviçre bankacılığı ve Bitcoin için büyük olay… İsviçre’nin önemli bankalarından Falcon Private Bank, müşterilerinin Bitcoin ve altcoin portföylerine doğrudan erişme imkanı sağlayan bir altyapı geliştirdi.

Banka, bu sistem için Bitcoin Suisse AG ile ortaklık kurdu.

Şirket temsilcilerinden biri konuyla ilgili olarak, “Bu sistem, Falcon Private Bank müşterilerinin doğrudan kendi e-bankacılık platformlarını kullanarak Bitcoin saklamalarını, almalarını veya satmalarını sağlayacak” dedi.

Yatırımcılar son aylarda kripto para birimlerine yatırım yapmaya hazır ve istekli olduklarından Bitcoin ve altcoin pazarlarını takip edenler için bu hamle sürpriz olmamalı.

Bitcoin’in yükselişiyle bankaların ilgisi arttı

Bitcoin fiyatındaki yükseliş ve günden güne artan popülarite bankaların Bitcoin ve Blockchain teknolojilerine yakından ilgi göstermesini sağladı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl