Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, bir kez daha tüm zamanların rekorunu kırdı

Geçtiğimiz ayın tüm kaosu sona erdikten sonra Bitcoin tutucularına büyük bir artışla ödülleri verildi. 3390$’a kadar yükselen Bitcoin, bu haberin yayına girdiği saatlerde 3330$’dan işlem görüyordu. Sosyal medya, Bitcoin pazarının coşkusunu gösteren bir dizi komik GIF’le dolu haberlerle patladı. Çatal korkusu Birçok analist Bitcoin Cash duyurulduktan sonra Bitcoin hakkında görüşlerini değiştirmişti. Bitcoin Cash‘in Bitcoin’in değerini düşüreceği korkusunda olan insanları sakinleştirmeye ve bu korkuya kapılmalarını engellemeye çalışan insanlar vardı. Bugün onların büyük bir ödül aldıkları görülüyor. Diğer coinlerde son durum Litecoin...

Geçtiğimiz ayın tüm kaosu sona erdikten sonra Bitcoin tutucularına büyük bir artışla ödülleri verildi. 3390$’a kadar yükselen Bitcoin, bu haberin yayına girdiği saatlerde 3330$’dan işlem görüyordu. Sosyal medya, Bitcoin pazarının coşkusunu gösteren bir dizi komik GIF’le dolu haberlerle patladı.

Çatal korkusu

Birçok analist Bitcoin Cash duyurulduktan sonra Bitcoin hakkında görüşlerini değiştirmişti. Bitcoin Cash‘in Bitcoin’in değerini düşüreceği korkusunda olan insanları sakinleştirmeye ve bu korkuya kapılmalarını engellemeye çalışan insanlar vardı. Bugün onların büyük bir ödül aldıkları görülüyor.

Diğer coinlerde son durum

Litecoin ve Ethereum da yükseliş yaşadı ancak Bitcoin’in kadar kazandırmadı. Yüzde 13-14 oranında artış yaşayan Bitcoin’in yanında Ethereum yüzde 9, Litecoin ise yüzde 6.5 artış gösterdi.

uzmancoin.com07

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl