Milyarder yatırımcı çark etti: Bitcoin’in ABD Doları’ndan farkı yok

Ünlü milyarder yatırımcı Howard Marks, daha önce insanları Bitcoin’den uzak durmaya çağırmış ve yatırım yapılmadan önce iki kez düşünülmesi gerektiğini söylemişti. Bununla kalmayan, Bitcoin’e, “Boş bir heves, hatta saadet zinciri” diyen Marks, şimdi çark etti. Milyarder yatırımcı, Bitcoin’in ABD Doları’ndan farkı olmadığını söyledi ve şunları ekledi: “Yeterli insan tarafından böyle kabul edilmesi halinde Bitcoin ya da herhangi başka bir şeyin para birimi olarak hizmet etmemesi için hiçbir neden yok.” ‘Bitcoin’i ve dijital para birimlerini şimdi daha iyi anlıyorum’ Ancak Marks,...

Ünlü milyarder yatırımcı Howard Marks, daha önce insanları Bitcoin’den uzak durmaya çağırmış ve yatırım yapılmadan önce iki kez düşünülmesi gerektiğini söylemişti.

Bununla kalmayan, Bitcoin’e, “Boş bir heves, hatta saadet zinciri” diyen Marks, şimdi çark etti. Milyarder yatırımcı, Bitcoin’in ABD Doları’ndan farkı olmadığını söyledi ve şunları ekledi:

“Yeterli insan tarafından böyle kabul edilmesi halinde Bitcoin ya da herhangi başka bir şeyin para birimi olarak hizmet etmemesi için hiçbir neden yok.”

‘Bitcoin’i ve dijital para birimlerini şimdi daha iyi anlıyorum’

Ancak Marks, Bitcoin’i hala bir spekülasyon aracı olarak görmeye ve endişe duymaya devam ediyor:

“Beni eğitmek için zaman harcayan insanlar sayesinde Bitcoin’le ilgili olarak son notlarımı yazdığım zamandan bu yana biraz daha az dinazorum. Sanırım dijital paranın ne olduğunu, Bitcoin’in nasıl çalıştığını ve bazı argümanları daha iyi anlıyorum. Fakat yine de yatırım yapmayı düşünmüyorum. Çünkü spekülatif bir balon olarak görüyorum. Yanılmış olmayı diliyorum.”

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl