Abra’nın CEO’su da Bitcoin için ’50 bin dolar’ dedi

Bitcoin'in 50 bin dolara ulaşacağını tahmin edenler arasına bir isim daha katıldı. Abra'nın CEO'su, bir numaralı kripto paranın bu seviyeye erişeceğine inandığını söyledi.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığından bu yana Bitcoin’in fiyatı, uzun zamandır bir düşüş yaşıyor ancak piyasayla ilgilenen birçok kişi bu düşüşün yakın zamanda tersine dönebileceğini düşünüyor. Bunlardan biri olan kripto para uygulaması Abra’nın CEO’su Bill Barhydt, Bitcoin’in fiyatının uzun vadede 50 bin dolara ulaşacağı tahmininde bulundu.

Inverse’e konuşan Bill Barhydt, piyasanın eninde sonunda dip seviyesinden çıkacağını ve Bitcoin’in 50 bin dolara ulaşacağını söyledi:

“Uzun vadede Bitcoin’i 50 bin doların üzerinde görüyorum ama bunun bir gecede gerçekleşmesini beklemek gerçekçi değil.”

Barhydt bu tahmininde, diğer fiyat tahminlerinin tersine net bir zaman dilimi belirtmedi. Bu da Barhydt’ın 50 bin dolarlık tahmininin gerçekleşmesini daha olası bir hale getirdi.

Abra’nın akıllı telefon uygulaması, dünyanın herhangi bir yerinden bir ödeme kartı kullanarak Bitcoin satın alınmasına olanak sağlıyor. Abra uygulaması 25 kripto parayı destekliyor ve kullanıcılar, 50 itibari para birimi ile desteklenen kripto paralar arasında neredeyse anında işlem yapabiliyorlar.

Coinmarketcap’ten elde edilen verilere göre Bitcoin’in fiyatı şu anda yaklaşık olarak 6.200 dolar seviyesinde yer alıyor.

Bitcoin için 50 bin dolar mümkün mü? Görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden paylaşın.

→ ÇİNLİ YETKİLİLER, BİTCOİN’E BASKININ DOZUNU ARTIRDI

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl