Her şeylerini satarak Bitcoin’e yatıran “Bitcoin Ailesi” Türkiye’de

2017 yılında ev, araba, diğer birikimler ve çocukların oyuncakları dahil her şeylerini satarak Bitcoin'e yatıran ünlü Bitcoin Ailesi, 6 Ağustos'ta İstanbul'da düzenlenecek "Bitcoin ve Blokzincir Hayatımızı Nasıl Değiştiriyor" adlı etkinliğe katılacak.

Evleri dahil tüm varlıklarını satarak Bitcoin’e yatıran 5 kişilik Taihuttu ailesi buradan kazandıkları para ile dünyayı dolaşıyor! 6 Ağustos’ta BitBrain ve Workinton destekleriyle İstanbul’a gelecek olan aile ile katılacakları “Bitcoin ve Blokzincir Hayatımızı Nasıl Değiştiriyor” adlı etkinliğe yakından bakıyoruz.

Didi ve Romaine Taihuttu, kızları Joli, Juna, Jessa… Onlar yıllar önce evleri dahil tüm mal varlıklarını satarak Bitcoin’e yatırdı. Şimdi ise buradan kazandıkları parayı yine aynı şekilde kripto para yatırımları ile değerlendirip çeşitli firmaların da destekleriyle dünyayı dolaşıyor, insanları kripto para ve blokzincir teknolojisi ile ilgili bilgilendiriyorlar. “Sharing is Caring” (Paylaşmak Önemsemektir) adını verdikleri bu dünya turunda 6 Ağustos’taki durakları ise İstanbul!

NDJ Investment Group’un destekleriyle “Bitmobile” adını verdikleri yeni bir karavana kavuşan aile, Bitcoin’in biraz daha fazla kabul edildiği yerlere seyahat ediyor ve bu sayede otellerde ve restoranlarda Bitcoin ile ödeme yapabiliyor.

Romaine, sürekli hareket halinde olunmasını gerektiren yaşam türünün herkese uygun olmadığını ve insanların ne elde etmek istediğine bağlı olduğunu söylerken Didi ise “Minimalist bir yaşam sürdürmek, çocuklarımıza parasız yaşamanın nasıl olduğunu öğretmek ve sadece yaşamaktan mutlu olmak zorundayız” diyor.

İsviçre merkezli eğitim firması BitBrain ve Türkiye’nin en yaygın Coworking şirketi Workinton’un destekleriyle 6 Ağustos’ta Workinton Levent 199’da kripto para ve blokzincir meraklılarının bir araya geleceği etkinlikte Taihuttu ailesinin yanı sıra Türkiye’de blokzincir teknolojisinin gelişmesi amacıyla çalışmalar yürüten birbirinden değerli katılımcılar bulunuyor. Etkinlik kayıt linkine ve programa şu linkten ulaşılabiliyor: http://bit.ly/2MDfFoW

Program:

18:00-18:20 – Mutluluk ve Başarı

Dr. Özgür Bolat (Davetli Konuşmacı)

18:20-18:40 – BitBrain & Workinton Blokzincir Eğitimleri

Cihan Kükmen, BitBrain
Recep İlkbahar, Workinton

18:40-19:00 – Blokzincir ve Türkiye’deki Uygulama Alanları

Onur Baran Caglar, CDO @PTT Teknoloji (Moderatör)
Gökhan Elibol, GMY @Takasbank
Bora Altuncevahir, BitBrain

19:00-19:20 – İsviçre’de Blokzincir & Türkiye’de Blokzincir Paneli

Deniz Özgür, TechSign (Moderatör)
Bora Erdamar, BlockchainIst Center
Gökhan Altınok, BitBrain

19:20-20:00 – Bitcoin Hayatımızı Değiştiriyor

Altuğ Öztürk, Chiliz/Socios (Moderatör)
Başak Burcu Yiğit, İstanbul Blockchain Women
Bitcoin Ailesi: Didi Taihuttu ve Romaine Taihuttu ile kızları Joli, Juna, Jessa

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl