AKP Genel Başkan Yardımcısı’ndan Bitcoin açıklaması: Güven vermiyor

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl’de Bingöl Valisi Ali Mantı ile birlikte bir kafede basın mensuplarına konuştu. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yılmaz, Bitcoin hakkında da açıklamalarda bulundu. ‘Vatandaşlarımızı uyarıyoruz’ Yılmaz, şunları söyledi: “Bunlar şu an itibariyle güven vermeyen paralar. İnişli, çıkışlı riskli varlıklar. Vatandaşlarımızı bunlara karşı uyarıyoruz. Bu konularda vatandaşları zarara sokacak işlere girilmemesi gerekiyor. Arkasında bir şey yok, problem yaşandığında vatandaşın hakkını arayacağı bir merci bulunmuyor.” Yayınlandı: 2 Ocak 2018 01:07 En güncel gelişmelerden ilk...

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl’de Bingöl Valisi Ali Mantı ile birlikte bir kafede basın mensuplarına konuştu.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yılmaz, Bitcoin hakkında da açıklamalarda bulundu.

‘Vatandaşlarımızı uyarıyoruz’

Yılmaz, şunları söyledi:

“Bunlar şu an itibariyle güven vermeyen paralar. İnişli, çıkışlı riskli varlıklar. Vatandaşlarımızı bunlara karşı uyarıyoruz. Bu konularda vatandaşları zarara sokacak işlere girilmemesi gerekiyor. Arkasında bir şey yok, problem yaşandığında vatandaşın hakkını arayacağı bir merci bulunmuyor.”

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl