Bitcoin’in akümülasyonu altcoin’lere fırsat: BTC, ETH, AVAX analizi

Bankacılık krizi yangınına yapılan müdahalenin ardından riskli varlıklar yukarı yönlü hareket ediyor. ABD borsaları, dünü yükselişle tamamlarken gözler FOMC toplantısına çevrildi. Bugün başlayacak olan toplantı sonunda yarın 21.00 itibari ile faiz kararı açıklancak.

Bitcoin’in akümülasyonu altcoin’lere fırsat

Tüm bunların ışığında haftanın ikinci işlem gününe yatay bir başlangıç yapan Bitcoin’de 28.000 dolar direncinin geçilememesi sonrası 25.000 25.200 dolar bandı yeni destek bölgemiz oldu. 25.000 ve 28.000 dolar aralığında fiyatın akümüle olması, Bitcoin’in yükselişine eşlik edemeyen altcoin’lerin hareketlenmesine olanak tanıyabilecek bir fırsat.

Bitcoin grafiği

Ethereum’da 1700 dolar kritik

Alçalan trendini kıran Ethereum’un hala bunun üzerinde fiyat hareketi gerçekleştirdiğini söyleyebiliriz. Geçmişten gelen 1795 dolar direncinden son dört gündür red yiyoruz. Destek seviyemiz 1700 -1710 dolar seviyelerine kadar geri çekilmeleri olağan değerlendirebiliriz ancak yükselişin devamı için 1700 altında günlük mum kapanışı görmememiz gerekir.

Ethereum grafiği

AVAX’ta 14.5 dolara kadar geri çekilme olağan

Bu hafta Bitcoin ve Ethereum analizlerinin dışında AVAX grafiğini de sizlerle paylaşmak istiyorum. AVAX için 30 dolar beklentim hala devam etmekle birlikte aktif destek seviyemiz 14.50 dolar. 14.50 dolar seviyelerine kadar geri çekilme olağan karşılanabilir. Bu desteğin kaybedilmesiyle beraber alt destek seviyemiz 12.15 dolar olacaktır.

AVAX grafiği
Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl