Bitcoin sabit kalırken birçok altcoin sert yükseldi

Bitcoin'in fiyatı 6,500 dolarda sabit kalırken altcoin'ler önemli ölçüde değerlendi. Çoğu altcoin, çift haneli yükselişler kaydetti.

Geride bıraktığımız 24 saat içinde Cortex, Ontology, Nano ve Nebulas gibi kripto paralar, Bitcoin’in yükselişi geçmesiyle birlikte ABD Doları’na karşı yüzde 50’lik kazançlar kaydetti.

Altcoin‘lerin geneli önemli ölçüde değer kazandı. Yukarıdaki kripto paraların dışında Aion, VeChain, Populous, ICON, Zilliqa, Pundi X, Waltonchain, Elastos, Bitcoin Private, Aelf, IOST, Wanchain ve Bytom yüzde 20’nin üzerinde arttı.

Diğer kripto paralar da yüzde 5-20 arasında değişen oranlarla yükseldi.

Token’ların güçlü performansı ne anlama geliyor?

Bir ayı piyasasında yatırımcılar yüksek riskli yüksek getirili ticaretten kaçınma eğiliminde olurlar, özellikle token’lar ve küçük piyasa kapitalizasyonuna sahip kripto paralardan uzak dururlar.

Son 24 saat içinde artan sayıda yatırımcı fonlarını Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto paralardan Ontology, VeChain, Cortex, Nano ve Nebulas gibi coin’lere yeniden tahsis etmeye başlamış görünüyor. Bundan dolayı Bitcoin’in piyasa payı gerilirken toplam piyasa kapitalizasyonnu 214 milyar doları aştı.

Bitcoin’in fiyatı 6,500 dolarlık bölgede nispeten sabit kalırken diğer kripto paraların büyük kazançlar kaydetmeye başlaması yatırımcıların piyasaya olan güveninin arttığına işaret ediyor.

→ TETHER DURMAK BİLMİYOR: 25 MİLYON DOLAR DAHA

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

2 yorums

  1. Remzi tektaş Cevapla

    Aslı astarı olmayan karşılığı olmayan parala kanmayalım

  2. He Cevapla

    Ver gazı