Arcane Research’ten Bitcoin için 5500 dolar uyarısı

Piyasa araştırmaları şirketi Arcane Research, 8500 dolar seviyesinde güçlü bir dirençle karşılaşan Bitcoin'in yükselişten ziyade 5500 dolar bölgesine çekilmesinin daha olası olduğunu ileri sürüyor.

Piyasa araştırmaları şirketi Arcane Research, son piyasa raporunda, lider kripto para Bitcoin’in 5500 dolar seviyesine doğru çekilebileceği uyarısında bulundu.

Raporda, Bitcoin‘in uzun zamandır bir düşen kanal içerisinde olduğu ve kanalın üst seviyesinde, 8500 dolar civarında önemli bir dirençle karşı karşıya bulunduğu belirtildi.

Raporda, 6 aydır devam eden düşüş eğiliminden ilk çıkış girişiminin reddedildiği kaydedilirken 8500 doların üzerinde gerçekleşecek olan bir haftalık kapanışın trendin yukarı yönde değiştiğinin onayı olacağı ifade edildi.

Bununla birlikte Arcane Research, Ekim ayında olduğu gibi fiyatın kanal direncinden geri çekilmesi ve daha düşük seviyelere ilerlemesinin daha muhtemel olduğunu düşünüyor. Şirkete göre, böyle bir geri çekilme fiyatı 5500 dolar bölgesine taşıyabilir.

Kaynak: Arcane Research

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl