Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Dünya devi Barclays, Bitcoin’i sistemine dahil etmeyi planlıyor

Dünyanın önde gelen bankalarından Birleşik Krallık menşeili Barclays, Bitcoin‘i bankacılık sistemlerine dahil etmeyi planlıyor. Finans kuruluşlarıyla fikir alışverişi yaptılar CNBC’ye göre Barclays’lı yetkililer, Financial Conduct Authority (FCA) ile ve ülkedeki diğer finans şirketlerinin yetkilileriyle bir araya gelerek Bitcoin’in güvenliğini nasıl sağlayabilecekleri hakkında fikir alışverişinde bulundular. Geleneksel finansçılar ‘Uzun sürecek’ diyor Geleneksel finansal çevrelerden gelen uzmanlar, kripto para birimlerinin genellikle yasa dışı amaçlar için kullanıldığını öne sürerek entegrasyonun bu nedenle oldukça uzun sürebileceğini iddia ediyorlar. Ancak her ne olursa olsun Barclays‘ın...

Dünyanın önde gelen bankalarından Birleşik Krallık menşeili Barclays, Bitcoin‘i bankacılık sistemlerine dahil etmeyi planlıyor.

Finans kuruluşlarıyla fikir alışverişi yaptılar

CNBC’ye göre Barclays’lı yetkililer, Financial Conduct Authority (FCA) ile ve ülkedeki diğer finans şirketlerinin yetkilileriyle bir araya gelerek Bitcoin’in güvenliğini nasıl sağlayabilecekleri hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Geleneksel finansçılar ‘Uzun sürecek’ diyor

Geleneksel finansal çevrelerden gelen uzmanlar, kripto para birimlerinin genellikle yasa dışı amaçlar için kullanıldığını öne sürerek entegrasyonun bu nedenle oldukça uzun sürebileceğini iddia ediyorlar.

Ancak her ne olursa olsun Barclays‘ın Bitcoin ve kripto para birimlerine giderek artan bir ilgisi olduğu gerçek. Bu da bu teknolojilerinin geleceği açısından önem taşıyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl