Dan Morehead: 1 Bitcoin alana 1 Bitcoin bedava!

Yatırım şirketi Pantera Capital'in CEO'su Dan Morehead, katıldığı bir panelde fiyatlardaki düşüşü vurgulamak için 1 Bitcoin fiyatına 2 Bitcoin alınabileceğini kast ederek "1 Bitcoin alana 1 Bitcoin bedava" dedi.

Yatırım şirketi Pantera Capital‘in CEO’su Dan Morehead, Bitcoin’in son durumunu ve kripto para piyasadaki diğer gelişmeleri değerlendirdi. Kripto para analisti Ran NeuNer ile katıldığı bir tartışmada, bu Ekim ayının Bitcoin’in 19,000 dolar bariyerlerini zorlayıp aştığı zamanlardan çok farklı göründüğünü söyledi.

Morehead, Bitcoin dünyasının ve diğer kripto para birimlerinin on yıllardır süren kavramlar olduğunu belirtti. Şimdi ise en önemli faktörlerden birinin geleceğe bakmak olduğunu söyledi.

Morehead, yatırımcıların uzun vadeli yaklaşımla bu alana girmelerini, kısa vadede hemen kazanç beklememeleri gerektiğini ifade etti.

NeuNer, Morehead’a kripto para piyasasına yönelik kuşkuların insanların parasını kaybetmesinden kaynaklanıp kaynaklanmadığını sordu.

Garip olan şu ki Morehead, bu piyasa hareketlerinin yeni olmadığından emindi. Ona göre, daha önceden de bu hareketler görülüyordu ancak değişiklik miktarı farklıydı. Ayrıca Bitcoin piyasasının diğer piyasalardan daha çılgın olduğunu da sözlerine ekledi.

CEO, ayrıca şunları söyledi:

“Diğer kripto para piyasalarında olduğu gibi Bitcoin piyasasında yer alan insanların da düşükten alıp yüksekten satma konseptini uygulamaları gerekiyor. Girişlerin ve ani artışların yüzdesini hesapladık. Yatırımcıların piyasayı sakin bir şekilde gözlemlemelerine ihtiyaçlarının olduğunu ve FUD’dan (belirsizlik, korku ve şüphe) sakınmaları gerektiğini ifade ettik.”

Morehead, sözlerinin devamında fiyatlardaki düşüş nedeniyle “1 Bitcoin alana 1 Bitcoin bedava” dedi ve bu sözleriyle insanları güldürdü. Ayrıca, yatırımcı hissiyatının FOMO (fırsatı kaçırma korkusu) şeytanı tarafından kontrol edildiğini ve bu şeytanın fiyatlar çok yüksek olduğunda insanları piyasaya girmeye zorladığını ekledi.

Son olarak da Morehead, günlük hayatta kullanılan token’ların faydalarından bahsetti ve bunların her zaman en güçlü finansal araçlardan biri olduğunu söyledi. Ayrıca, Bitcoin’in de faydalı olduğunu ve kripto paraların değerlerinin kullanım alanlarına bağlı olduğu tespitini yaptı. Önümüzdeki birkaç yıl içinde kripto para piyasasıyla ilgilenen insanların sayısının 500 milyona ulaşacağını ümit ettiğini söyleyerek tartışmayı noktaladı.

Haber: BitcoinExchangeGuide

→KİM DOTCOM:ABD DOLARI ANİDEN ÇÖKECEK, KRİPTO PARA ALIN!

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl