Fon yöneticisi: Bitcoin’cilerin beklediği an geldi

Kripto para fonu Three Arrows Capital'in CEO'su Su Zhu, teorik olarak Bitcoin'cilerin beklediği anın geldiğini söyledi ve lider kripto paranın mevcut seviyelerde tutunmayı başarması halinde 50 bin dolara nispeten hızlı bir şekilde ulaşabileceğini ifade etti.

Kripto para fonu Three Arrows Capital’in CEO’su Su Zhu, Bitcoin ile ilişkili dikkat çekici yorumlar yaptı. Kısa vadeli birçok öngörü, 6 bin dolar ve 4 bin 800’ün altı olarak ortaya çıkarken Zhu, lider kripto paranın nispeten hızlıca 50 bin dolara ulaşma şansına sahip olduğuna inanıyor.

Zhu, Fed’in 700 milyar dolarlık parasal genişleme politikasını hatırlatarak bunun ABD’yi enflasyonist bir politikaya soktuğunu ve bu yoldan dönmenin artık zor olduğunu ifade etti. Fon yöneticisi, dünyanın içinde bulunduğu ekonomik koşullar gereği, Bitcoin’in mevcut seviyeleri koruması durumunda 50 bin dolara ulaşabileceği yorumunu yaptı.

Zhu, “Bu, teorik olarak Bitcoin’cilerin beklediği an. Gelişmekte olan piyasalar şu anda önemli ölçüde borç riski altında fiyatlanıyor. ABD Doları enflasyonist bir yola girdi ve dönüş zor. Eğer Bitcoin bu seviyelerde tutunursa 50 bin dolar rakamı mümkün.” açıklamalarında bulundu.

Zhu, geçtiğimiz Ocak ayında 7200 dolardan işlem gören Bitcoin’in ay bitmeden 9000 doları görmesinin sürpriz olmayacağını iddia etmiş ve Bitcoin, Zhu’nun öngördüğü gibi Ocak ayında 9000 doların üzerine çıkmıştı.

Bitcoin, haberin yayına girdiği dakikalarda 5200 dolardan alınıp satılıyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl