Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, Belarus’da da yasallaşıyor

Belarus, bu hafta uluslararası yatırımları çekmek amacıyla Blockchain teknolojisi, kripto para birimleri ve hatta sürücüsüz otomobiller gibi ileri teknoloji alanlarıyla ilgili bir yasa tasarısı hazırladı. Belarus ve bu yasa taslağı, sadece Doğu Avrupa’da değil uluslararası alanda da Blockchain teknolojisiyle ilgili yatırımları çekmeyi planlıyor. Tasarı, ülke sınırları içerisinde kripto para birimlerinde al-sat hizmetleri sunmaya, kripto para birimlerini kullanmaya ve ICO’ların başlatılmasına izin verecek. Dijital para birimleri ve madencilik tamamen yasallaşıyor Bu yasa tasarısıyla birlikte dijital para birimleri ve madencilik tamamen yasalaştırılacak....

Belarus, bu hafta uluslararası yatırımları çekmek amacıyla Blockchain teknolojisi, kripto para birimleri ve hatta sürücüsüz otomobiller gibi ileri teknoloji alanlarıyla ilgili bir yasa tasarısı hazırladı.

Belarus ve bu yasa taslağı, sadece Doğu Avrupa’da değil uluslararası alanda da Blockchain teknolojisiyle ilgili yatırımları çekmeyi planlıyor.

Tasarı, ülke sınırları içerisinde kripto para birimlerinde al-sat hizmetleri sunmaya, kripto para birimlerini kullanmaya ve ICO’ların başlatılmasına izin verecek.

Dijital para birimleri ve madencilik tamamen yasallaşıyor

Bu yasa tasarısıyla birlikte dijital para birimleri ve madencilik tamamen yasalaştırılacak.

Ülkenin merkez bankası, daha önce Blockchain teknolojisinin kullanımını test ettiklerini ve onayladıklarını açıklamıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl