Beşiktaş’ın “Bırakmam Seni” kampanyasına Bitcoin bağışı!

Beşiktaş'ın Bırakmam Seni kampanyasına Arda Saral isimli bir taraftar, 160 bin TL değerinde Bitcoin bağışında bulundu.

beşiktaş

Son dönemde Türk futbolunda yaşanan ekonomik krizleri, taraftarlarına ödül kampanyaları düzenleyerek atlatmaya çabalayan kulüplere Fenerbahçe’den sonra Beşiktaş da eklendi.

Sarı Lacivertliler’in “FenerOl” kampanyasının ardından boğazın Avrupa yakasında da “Bırakmam Seni” programı yapıldı.

Beşiktaş’ın stadı Vodafone Park’ta dün akşam yapılan ve televizyondan da naklen yayınlanan kampanyaya birbirinden ünlü isimler destek olurken yapılan yardımlar da dikkat çekti.

Takımına Bitcoin bağışladı

Beşiktaş taraftarlarının bazıları forma aldı, bazıları ise dezenfektan bağışladı. Emekli maaşını veren de oldu, stadın koltuk kapasitesi (41903) kadar para veren de… Ancak bir taraftarın desteği ise dikkatlerden kaçmadı. Arda Saral adlı taraftar sevdalısı olduğu takıma Bitcoin bağışladı.

Arda Saral kulübüne 160 bin TL değerinde Bitcoin desteğinde bulundu. Türk lirası olarak son dönemde tarihinin zirve noktasına ulaşan BTC, bağışın yapıldığı esnada yaklaşık 80 bin TL’ydi. Bu da Saral’ın 2 Bitcoin’lik bağış yaptığı anlamına geliyor.

Kampanyanın sona erdiği gece saatlerinde toplanan toplam bağış miktarı ise yaklaşık 73 milyon TL’ydi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

2 yorums

  1. Özgür Yanıtla

    Arda Saral kulübüne 160 TL değerinde Bitcoin desteğinde bulundu. Türk lirası olarak son dönemde tarihinin zirve noktasına ulaşan BTC, bağışın yapıldığı esnada yaklaşık 80 bin TL’ydi. Bu da Saral’ın 2 Bitcoin’lik bağış yaptığı anlamına geliyor.

    yazım hatası var 160tl değil

    1. Burak Köse Yanıtla

      Uyarı için teşekkürler, düzeltildi