Dan Bilzerian’dan McAfee’ye kritik soru: Hala penisini kesecek misin?

Dan Bilzerian, Kasım 2017'de "Bitcoin, 2020'nin sonuna kadar 1 milyon dolara ulaşmazsa penisimi yiyeceğim." diyen McAfee'ye lider kripto para 4,000 dolarlara düşmüşken önemli bir hatırlatma yaptı.

Ünlü siber güvenlik uzmanı ve kripto para meraklısı John McAfee, 2017 yılının Kasım ayında Bitcoin yaklaşık olarak 10,500 dolardan işlem görürken iddialı bir açıklama yapmıştı.

McAfee, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada Bitcoin’in 2020’nin sonuna kadar 1 milyon dolara ulaşacağını, eğer bu gerçekleşmezse televizyona çıkıp penisini yiyeceğini söylemişti.

Dünyanın McAfee’nin Bitcoin tahmininin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini öğrenmesine yaklaşık iki yıl kaldı. Bu arada Bitcoin’deki son satış dalgasıyla birlikte fiyatın 4,200 doların altına kadar gerilemesi, yeniden yükseliş umitlerini azalttı. Tam bu noktada Amerikalı profesyonel poker oyuncusu ve sosyal medya ünlüsü Dan Bilzerian, McAfee’ye kritik bir soru sordu.

Bilzerian, McAfee’nin bir tweet’ini yanıtlayarak “Hala penisini kesecek misin?” diye sordu. McAfee’nin bu tweet’e yanıtı da “Buna ihtiyaç olmayacak. Bahsi kaybetmek matematiksel olarak imkansız” oldu.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl