Binance’in CEO’su: Boğa piyasası her an geri dönebilir

Binance'in kurucusu ve CEO'su Changpeng Zhao, yakın zamanda verdiği bir röportajda boğa piyasasının her an geri dönebileceğini iddia etti.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance‘in kurucu ortağı ve CEO’su Changpeng Zhao, CryptoGlobe’ye verdiği röportajda boğa piyasasının her an geri dönebileceğine ve 2018’i parlak bir son beklediğine inandığını söyledi.

Zhao, röportajında kripto parayı 2013’te Sky9 Capital’in kurucusu Ron Cao ile şirketin kurucu ortağı Bobby Lee’den öğrendiğini söyledi. 2018, Zhao’nun kripto para dünyasını keşfinin beşinci yılı ve merkezi olmayan borsaların gelecek olduğuna inanıyor.

Binance, özellikle erken aşamada sektöre çok katkı sağlayabilecek yenilikçi bir deney olarak bir süredir merkeziyetsiz bir borsa inşa etmekle meşgul.

Binance’in beş yıllık planını açıklayan genç CEO, “Beş yıl içinde sektörün çok daha büyük olacağını düşünüyorum. Bu yüzden sadece bu sektörde birkaç temel hizmet sunmak istiyoruz. Şu anda iyi çalışan bir borsamız var, hem itibari para hem de merkezi olmayan borsa alanında genişliyoruz. Borsa alanında önemli bir oyuncu olmaya devam etmek istiyoruz. Ayrıca bence cüzdanlar çok ilginç ve çok önemli. Bu yüzden çok iyi bir ürün olan Trust Wallet ile ortaklık kurduk.” dedi.

Zhao, kripto para piyasasının 1000 kat büyüyeceği iddiasının hala arkasında olup olmadığı sorusuna ise “Kesinlikle! Bence daha çok olacak. Bu nedenle o tweet’i saklayacağım ve oraya vardığımızda tekrar gün yüzüne çıkaracağım.” cevabını verdi.

Binance’in kurucusuna “Bir sonraki boğa piyasası ne zaman başlayacak?” sorusu da yöneltildi. Zhao, bu konu hakkında “Şu anda çok net olan şu ki, 2018’de çok güçlü bir 6,000 dolar desteği gördük, 2015’te ise bu 200 dolardı. Ben bu işe yıllık olarak bakıyorum. Bir ayı piyasasında olduğumuz hissinde değilim. Evet tamam, haftalık ya da aylık olarak bakarsanız, evet bir ayı piyasası vardı. Her zaman uzun vadeye bakarım. Kendim asla al-sat yapmam, her zaman alırım ve beklerim. Yani, bana kalırsa boğa her an geri dönebilir, ve tarihsel olarak Ekim-Aralık arası iyi aylardır.” şeklinde konuştu.

→ ÇİNLİ MİLYARDER: ÖNÜMÜZDEKİ 15 AY KRİPTO PARA YATIRIMLARI İÇİN ALTIN ZAMANLARDIR

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl