Bitcoin borsası Binance’den rekor büyüme: Bir saatte 240 bin kullanıcı kaydı

İşlem hacmiyle kısa sürede dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bu haftanın başından beri süren değer kayıplarına rağmen patlayıcı büyümesini sürdürüyor. Borsa, geçtiğimiz Çarşamba günü sadece bir saat içinde 240 bin yeni kullanıcı kaydı alarak önceki tüm büyüme rekorlarını geride bıraktı. Binance’in bu büyümesi, piyasadaki düşüşlere ve Warren Buffet gibi geleneksel yatırımcılardan gelen olumsuz yorumlara rağmen gerçekleşti. ‘Warren Buffet’in kripto para birimlerini anladığını sanmıyorum’ Buffet’in kripto para piyasasıyla ilgili kötümser yorumları konusunda Binance CEO’su Zhao Changpeng, şunları söyledi:...

İşlem hacmiyle kısa sürede dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bu haftanın başından beri süren değer kayıplarına rağmen patlayıcı büyümesini sürdürüyor. Borsa, geçtiğimiz Çarşamba günü sadece bir saat içinde 240 bin yeni kullanıcı kaydı alarak önceki tüm büyüme rekorlarını geride bıraktı.

Binance’in bu büyümesi, piyasadaki düşüşlere ve Warren Buffet gibi geleneksel yatırımcılardan gelen olumsuz yorumlara rağmen gerçekleşti.

‘Warren Buffet’in kripto para birimlerini anladığını sanmıyorum’

Buffet’in kripto para piyasasıyla ilgili kötümser yorumları konusunda Binance CEO’su Zhao Changpeng, şunları söyledi:

“Warren Buffet, yatırım dünyasında gerçekten saygı duyduğum bir isim ancak kripto para birimlerini anladığını sanmıyorum. Hala onun uzman olduğu konularda ona saygı duyuyorum fakat kripto para birimleri konusunda büyük bir hata yapıyor.”

Changpeng, Bloomberg’e verdiği bu röportajda Çarşamba günkü rekor büyümeyi beklemediklerini ve şaşırdıklarını belirtti. Son 24 saat içinde borsa yaklaşık 5 milyar Dolar’lık bir işlem hacmine ulaştı.

Zhao Changpeng

Sektör uzmanları, Binance’in bu başarısını piyasadaki büyümenin genel bir işareti olarak görüyorlar.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl