Ünlü CEO: Birçok spekülatör son çeyrekte kripto paraları terk etti

CoinList'in CEO'su Andy Bromberg, birçok spekülatörün 2018 yılının son çeyreğinde kripto para piyasasını bıraktığını öne sürdü.

CoinList’in CEO’su Andy Bromberg, Yahoo Finance’a verdiği röportajda birçok spekülatörün 2018 yılının son çeyreğinde kripto paraları bıraktığını iddia etti. Bromberg, bunun düşen fiyatlar ve azalan volatilite nedeniyle olduğunu ileri sürdü.

Bromberg ayrıca, şirketler kripto para alanında geliştirmelere odaklanırken 2019 yılının biraz sessiz bir yıl olacağını iddia etti. CoinList’in CEO’su, “2019, insanların geliştirmeye odaklanacağı yıl olacak gibi… İnsanlar bir şeyler yaratmaya odaklanırken piyasanın biraz sessiz kalacağını düşünüyorum.” dedi.

Bromberg, daha yavaş piyasaların şirketlerin ve girişimcilerin daha faydalı hizmetler ve ürünlerle alanı geliştirmeye başlayacakları anlamına geldiğini düşünüyor.

Kripto paralar, 2017’deki rekor seviyelerin ardından 2018’de büyük ölçüde değer kaybetti.

Birçok önde gelen altcoin, yıl sonunu yüzde 70 ve üzeri düşüşle bitirdi. Ethereum ve Ripple yüzde 84 oranında düşerken Bitcoin yüzde 74 geriledi.

2019’un ilk ayında da büyük kayıplar görüldü. Yayın saatinde BTC, ETH ve XRP, aylık grafikte sırasıyla yüzde 9.5, yüzde 22 ve yüzde 15.5 oranında düşüş kaydetti.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl