Bloomberg göstergesinde Bitcoin için aylar sonra ilk uyarı

Bloomberg, önemli bir teknik göstergenin Haziran ayından beri ilk defa Bitcoin için satış sinyali verdiğini bildiriyor.

Bloomberg, lider kripto paranın yeni yıla coşku ile başlamasına karşın bir teknik göstergenin fiyatın ileride olası bir sorunla karşı karşıya kalacağını gösterdiğini bildiriyor.

Bitcoin’in fiyatı 8800 dolar seviyelerinde iken yayınlanan haberde, GTI Global Strength göstergesinin Bitcoin’in geçen yılın Haziran ayındaki zirvesinden bu yana ilk defa bir satış sinyali verdiği kaydediliyor.

Ocak ayının başlarında 7000 doların altında yer alan en büyük kripto para, buradan istikrarlı bir şekilde 9000 dolara kadar ulaştı ancak bu engeli geçemedi. Salı günü ortaya çıkan satış sinyali, Bloomberg’e göre, sonrasında kripto paranın yaklaşık 7400 dolara gerilediği Haziran ayındaki bir sinyali hatırlatıyor.

Bitcoin, TSİ 11.05’te 8569 dolardan işlem görüyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl