Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Müşterilerinin kripto paralarına el koyan borsa satıldı

Geçtiğimiz ayın başlarında güncelleme nedeniyle bir ay boyunca kapalı kalacağını duyuran ve kullanıcılara önceden haber vermeksizin kapatılan COSS satıldı.

Singapur merkezli nispeten popüler kripto para borsalarından biri olan COSS, geçtiğimiz ayın başlarında güncelleme nedeniyle platformu 3-4 hafta boyunca kapalı tutacağını duyurmuştu.

Platform, kullanıcılara önceden haber verilmeksizin kapatıldı ve borsanın 200,000 müşterisinin 2 milyon dolar değerindeki kripto parası da içeride kilitli kaldı.

Bir borsa yetkilisi tarafından yapılan açıklamada, platformda meydana gelen birçok problemi gidermek üzere bakım çalışması yapıldığını ve dört hafta süresince ölçeklenebilir, düzgün çalışan ve endüstriye uygun temiz bir kod elde etmek için çalışma gerçekleştirileceğini ifade etmişti.

O borsa şimdi satıldı

COSS’un resmi Twitter hesabından birkaç gün önce yapılan açıklamada, borsanın çok yakında tekrar çevrim içi olacağı belirtildi. Dün gelen bir başka açıklamada ise COSS’un kullanıcı deneyimini geliştirmeye odaklandığı çalışmalarda son birkaç aydır bir ortakla birlikte çalışıldığı, ismi verilmeyen bu ortağın borsanın tüm hisselerini satın aldığı duyuruldu. Ayrıca bu devralımın COSS için “mükemmel bir katalizör” olacağı, birkaç gün içinde ayrıntılı bir zaman çizelgesi sunulacağı ve daha fazla detay verileceği kaydedildi.

Yaklaşık bir aylık aranın ardından COSS’un arayüzünde baştan aşağı güncellemeler yapıldığı görülüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl