Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

‘Bitcoin Cash’e yoğun bir talep var’

Bitcoin Cash (BCH), iki günden daha kısa bir sürede pazar payında 10 milyar Dolar’ı aşarak dünyanın en büyük 3. kripto para birimi oldu. Bitcoin‘in çatalı olan Bitcoin Cash, Bitcoin bakiyesi olan hemem hemen herkese BCH verildiği düşünüldüğünde uzun bir süredir 2. sırada yer alan Ethereum’un tahtını da muhtemelen sallayacak. Bazı yatırımcılar, BCH’ye güvenmeyerek bir an evvel elden çıkarırken Avustralya menşeili bir borsada bu para birimine büyük bir ilgi gösterildi. ‘BCH emirleri patlıyor’ İsmi Blockchain Global olan borsanın ortaklarından Sebastian Quinn-Watson...

Bitcoin Cash (BCH), iki günden daha kısa bir sürede pazar payında 10 milyar Dolar’ı aşarak dünyanın en büyük 3. kripto para birimi oldu. Bitcoin‘in çatalı olan Bitcoin Cash, Bitcoin bakiyesi olan hemem hemen herkese BCH verildiği düşünüldüğünde uzun bir süredir 2. sırada yer alan Ethereum’un tahtını da muhtemelen sallayacak.

Bazı yatırımcılar, BCH’ye güvenmeyerek bir an evvel elden çıkarırken Avustralya menşeili bir borsada bu para birimine büyük bir ilgi gösterildi.

‘BCH emirleri patlıyor’

İsmi Blockchain Global olan borsanın ortaklarından Sebastian Quinn-Watson şunları söyledi:

“Bitcoin borsasını kelimenin tam anlamıyla yeniden açmış gibiyiz, gün boyu BCC işlemleri onaylıyoruz. Yoğun bir talep var. Bitcoin Cash için çok fazla piyasa emri alıyoruz. Patlıyorlar! İnsanlar Bitcoin’lerini satıp, ‘gelecekte daha fazla değerleneceği’ fikriyle Bitcoin Cash alıyorlar. Bu biraz spekülatif.”

Bitcoin, nispeten istikrarlı kalırken Quinn-Watson, Bitcoin’in biraz daha düşeşeceğini ifade ediyor. Avustralyalıya göre düşüş önümüzdeki 36 saat içinde yüzde 10 veya yüzde 15’den daha fazla olmayacak.

Quinn-Watson, son olarak şöyle dedi:

“Para, Ethereum ve Bitcoin Cash’e dökülecek. Bence bu coşku yatırım yapmak isteyen daha fazla insanı da piyasaya getirecek.”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl