114 yıllık yatırım şirketi kripto para raporunu yayınladı: Bitcoin Cash’e 5 yıldız

EF Hutton, ilk kripto para derecelendirme raporunu yayınladı. Şirketin CEO'su Bitcoin Cash'e 5 yıldız verdiklerini bildirdi.

114 yıllık yatırım hizmetleri şirketi HUTN Group’un bir yan kuruluşu olan EF Hutton, kripto parayla ilgili piyasa araştırması sunmaya başladı. Şirket geçen hafta ilk “yalnızca abonelere özel” raporunu yayınladı.

EF Hutton’un CEO’su Christopher Daniels, şirketin dijital paraların gelişen varlık sınıfını kapsama kararını şöyle açıkladı:

“Bu yeni varlık sınıfındaki hızlı gelişmeler, birçok yatırımcının kafasını karıştırıyor. EF Hutton’a onlara rehberlik etmek ve bu varlık sınıfındaki gelişmelerle alakalı bilgi vermek için güvenebileceklerini biliyorlar. Bu müşterilerimize değer katacak birçok girişimin ilki.”

Şirketin ilk raporu Bitcoin, Ethereum, Ripple, EOS, Litecoin, Bitcoin Cash ve Cardano olmak üzere en büyük yedi kripto parayı kapsıyor. Şirket raporunda kripto paraların içsel değerine göre 1-5 arası puan verdi.

Daniels, Bitcoin News’e verdiği röportajda “BCH’ye 5 yıldız verdik. Derecelendirme ölçeğimizde 5 yıldız, bir kripto paraya verilebilecek en yüksek ve en iyi derece. Bu önümüzdeki 12 ay boyunca önemli bir değer artışı göreceğimiz anlamına geliyor.” şeklinde konuştu.

Kripto para derecelendirme işi son dönemde birçok kurumun ilgisini çeken bir konu oldu. Halihazırda bir süredir belirli aralıklarla kripto para derecelendirmeleri yayınlayan Weiss Ratings adında bir şirket var. Buna ek olarak Çin hükümetine bağlı bir devlet kuruluşu olan CCID de her ay düzenli olarak kripto paraları puanlıyor.

→ BITCOIN TARİHİNİN EN BÜYÜK BLOKU YAKIN ZAMAN ÖNCE ÇIKARILDI

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl