Bitcoin Cash, çatallanmanın etkisiyle 1500 dolara dayandı

Bitcoin Cash fiyatı şu sıralar iyi bir toparlanma gösteriyor. Gün içinde 1480 dolara ulaşan Bitcoin Cash, yayın sırasında yüzde 12'lik bir yükselişle 1440 dolar seviyesinde.

Kripto para piyasasının yeşilde olduğunu görmek güzel. Dün gece ve sabahın erken saatlerinde pek çok dijital para için tablo umut verici değişldiş, çünkü büyük çoğunluğu kırmızıydı. Bitcoin Cash fiyatı şu sıralar iyi bir toparlanma gösteriyor. Gün içinde 1480 dolara ulaşan Bitcoin Cash, yayın sırasında yüzde 12’lik bir yükselişle 1440 dolar seviyesinde.

Bitcoin Cash, uzun bir süre önce 1280 doların altına kısa bir iniş gerçekleştirmişse de bu satış baskısı, bazı spekülatörler için iyi bir satın alma fırsatı yaratmış gibi görünüyor.

Bitcon Cash, Bitcoin karşısında da yüzde 10’a yakın değer kazandı. 24 saatlik işlem hacminde 1 milyar 80 milyon dolar ile herhangi bir likidite sorunu yaşanmıyor. Diğer kripto paralarda da benzer bir durum hakim. Likidite gelişmeyi sürdürürse BCH için ilginç şeyler ortaya çıkabilir.

Bitcoin Cash ticareti, dünya çapında en fazla OKEx üzerinde dönüyor. OKEx’i HitBTC ile Bitfinex takip ediyor.

Son 15 günde yüzde 100

Bitcoin Cash’te 15 Mayıs olarak belirlenen mecburi çatallanma tarihi yaklaştıkça bir fiyat artışı olduğunu söylemek mümkün. Bu tabii piyasanın genel durumuna da bağlı. Piyasada hava olumlu ise Bitcoin Cash’te yüzde 10 ve üzeri artışlar beklenebilir.

17 Nisan’dan bu yana yükseliş eğiliminde olan Bitcoin Cash, 760 dolar seviyelerinden gelinen noktada 1500 dolara kadar yaklaştı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl