Shrem: Mayıs ayı, Bitcoin’i 10.000$’ın altında gördüğümüz son ay olacak

Kripto para alanında en etkili isimlerden biri olarak kabul edilen Charlie Shrem, kişisel Twitter hesabından Bitcoin'e ilişkin bir tahminde bulundu.

Bitcoin’e erken dönemde ilgi göstyeren ve o dönem yaptıkları yatırımı elinde tutan yatırımcılar, fiyatların hızla yükselişe geçmesiyle birlikte inanılmaz miktarda servet sahibi oldular. Bu sayede dünya çapında sayısız “Bitcoin milyoneri” oluştu.

Charlie Shrem de bunlardan biri. Kriptodan elde ettiği servetiyle hayatını tümden değiştirmesinin yanı sıra kripto para dünyasında tanınan ve görüşlerine değer verilen önemli bir figür. 1989 yılında doğan Shrem, Bitcoin‘e ilk olarak 2011 yılında yatırım yaptı.

Kripto para alanında en etkili isimlerden biri olarak kabul edilen Shrem, dün kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Bitcoin’e ilişkin cesur sayılabilecek bir tahminde bulundu. Bitcoin şu sıralar 10 bin dolara doğru yol alırken Shrem, “2018 yılının Mayıs ayı, Bitcoin’i 10 bin doların altında gördüğümüz son sefer olacak.” dedi.

Shrem’in bu tweet’i sosyal medya platformunda da büyük destek gördü. 2200 kişi tarafından retweet edilen tweet, 7000’in üzerinde de beğeni aldı.

Shrem’in bu tahmininin doğru çıkıp çıkmayacağını zaman gösterecek.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl