Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Dünyanın en büyük vadeli işlemler borsasından flaş Bitcoin kararı

Dünyanın en büyük opsiyon ve vadeli işlemler borsası olan CME, Bitcoin’de vadeli işlemlere başlayacağını duyurdu. CME Group’un başkanı ve CEO’su olan Terry Duffy, “Müşterilerin gelişen dijital para birimi piyasasına ilgisi oldukça arttığı için bu yönde bir karar aldık.” dedi. CME’nin aldığı bu karar, Bitcoin’i yeni bir zirveye taşıdı. Dün 6345$ ile yeni bir rekor kıran Bitcoin, bugün ise 6450$’a ulaştı. Max Keiser: 7000$’lık hedef yakınımızda Son olarak Bitcoin’in fiyatıyla ilgili tahminleriyle sık sık adından söz ettiren Max Keiser, yaşanan bu...

Dünyanın en büyük opsiyon ve vadeli işlemler borsası olan CME, Bitcoin’de vadeli işlemlere başlayacağını duyurdu. CME Group’un başkanı ve CEO’su olan Terry Duffy, “Müşterilerin gelişen dijital para birimi piyasasına ilgisi oldukça arttığı için bu yönde bir karar aldık.” dedi.

CME’nin aldığı bu karar, Bitcoin’i yeni bir zirveye taşıdı. Dün 6345$ ile yeni bir rekor kıran Bitcoin, bugün ise 6450$’a ulaştı.

Max Keiser: 7000$’lık hedef yakınımızda

Son olarak Bitcoin’in fiyatıyla ilgili tahminleriyle sık sık adından söz ettiren Max Keiser, yaşanan bu gelişme üzerine 7000$’lık hedefin yakın olduğunu ifade etti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl